Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

isimli takım yaptırmak isteyenlere duyurulur benim takip ettiğim bir site vardı bugün öylesine mesaj attım 2 aya teslim edilir dedi başka bir yere sordum orası da 1-1,5 ay dedi yani isimli hastane çıkışı yaptırmak isteyenler planlamasını ona göre yapsın ben aralıkta sipariş vermeyi planlıyorum durum böyle olunca

isimli takım yaptırmak isteyenlere duyurulur benim takip ettiğim bir site vardı bugün öylesine mesaj attım 2 aya teslim edilir dedi başka bir yere sordum orası da 1-1,5 ay dedi yani isimli hastane çıkışı yaptırmak isteyenler planlamasını ona göre yapsın ben aralıkta sipariş vermeyi planlıyorum durum böyle olunca
ismini öğrenebilir miyim? ben de istiyorum ama hiç denk gelmedim

ismini öğrenebilir miyim? ben de istiyorum ama hiç denk gelmedim
benim takip ettiğim sayfa tasarım feyza ama ikinci sorduğum sayfaya bakıp yazmam lazım adını hatırlamıyorum ben müslin takım yaptıracağım izmir nisanda çok sıcak oluyor çünkü

benim takip ettiğim sayfa tasarım feyza ama ikinci sorduğum sayfaya bakıp yazmam lazım adını hatırlamıyorum ben müslin takım yaptıracağım izmir nisanda çok sıcak oluyor çünkü
ayy ben de manisadayım, komşu sayılırız. gerçekten çok sıcak oluyor ama bebekler yeni doğduğunda üşür mü diye düşündüm. ilk bebeğim olacak çok bilgim de yok açıkçası. teşekkür ederim isim için <3

Kızlar 12+5 bugün doktora gittim net birşey söyleyemedi sizlerin tahmini var mı acaba ?

Eklentiler

• IMG_5642.jpeg
    IMG_5642.jpeg
    118,6 KB · Görüntüleme: 20
ayy ben de manisadayım, komşu sayılırız. gerçekten çok sıcak oluyor ama bebekler yeni doğduğunda üşür mü diye düşündüm. ilk bebeğim olacak çok bilgim de yok açıkçası. teşekkür ederim isim için <3
manisa biraz daha serin izmire göre mesela manisada yağmur başlamış orda oturan arkadaşlarım var izmire daha bi damla düşmedi kısa kolluyla geziyoruz hala gece bile ne kadar bebekte olsa atlet giyecek kundak olacak kalın birşeyde sıcak basabilir terleyebilir diye düşündüm çünkü izmir cehennemi yaşıyor

bir de kızlar cuma günü bime gelen oioi marka ürünleri bir türlü bulup alamamıştım. daha sonra sitelerde araştırdım (kafaya takınca) ve hepsiburadada en uygun fiyata buldum, aldım hepsini. bim ile aynı fiyata geldi ben alırken. aslında daha çooook erken ama eşim de al bari zaten alacaksan dedi. öylelikle almış bulundum. düşünenler varsa fikir olsun

bir de kızlar cuma günü bime gelen oioi marka ürünleri bir türlü bulup alamamıştım. daha sonra sitelerde araştırdım (kafaya takınca) ve hepsiburadada en uygun fiyata buldum, aldım hepsini. bim ile aynı fiyata geldi ben alırken. aslında daha çooook erken ama eşim de al bari zaten alacaksan dedi. öylelikle almış bulundum. düşünenler varsa fikir olsun
bende çalıştığım için alamamıştım bakayım bi

manisa biraz daha serin izmire göre mesela manisada yağmur başlamış orda oturan arkadaşlarım var izmire daha bi damla düşmedi kısa kolluyla geziyoruz hala gece bile ne kadar bebekte olsa atlet giyecek kundak olacak kalın birşeyde sıcak basabilir terleyebilir diye düşündüm çünkü izmir cehennemi yaşıyor
çok doğru. aslında kat kat giydirmek daha iyi olabilir. en azından ısı dengesi kurulur ama diğer türlü terlerse hasta olursa vs daha kötü. ben de bi düşüneceğim müslini, çok teşekkürler. nisan bebekleri mevsim açısından çok arada kalıyor ya kararsız oluyorum

Ya bir de aşırı sancım oluyor kızlar normal midir artık korkmaya başladım. Oturup kalkarken sancı, sağdan sola dönerken hep bi acıyor alt karnım ağrıyor. gebelikte kasık ağrısı normalde bu kadarı korkutucu geliyor artık. Doktorum magnezyuma başlattı ama kasık ağrıma bir etkisi olmadı. Benimle aynı durumu yaşayan var mı?
Benimde öyle bugün kontrole gittim, doktorum oturarark çalışıyorsun rahim büyür baskı yapıyor dedi. Arada ayağa kalk yürü dedi. Progestanada devam et dedi

bebek arabası alan var mı ben kasım indiriminde almayı düşünüyorum kanz v-go travel sistem ebebekte baktım çok hoşuma gitti rengi de antrasit var bi tek ama olsun lekeyi çok belli etmez diye düşünüyorum başka marka önersi olan var mı yada kanzdan memnun olmayan ??
Prego solo alcam bende

Kızlar hamileliğin başından beri depresif ve kaygılı hisseden var mı aranızda sebepsiz yere? Özellikle akşamları çöken bir iç huzursuzluğu… sanki hayattan bir daha keyif alamayacakmışsınız gibi. Ne yediğimden ne içtiğimden keyif alabiliyorum 4 aydır çok tuhaf bir şey. Ben mi böyleyim sadece? Sanki vücudum mutluluk hormonu salgılamıyor gibi artık

Kızlar hamileliğin başından beri depresif ve kaygılı hisseden var mı aranızda sebepsiz yere? Özellikle akşamları çöken bir iç huzursuzluğu… sanki hayattan bir daha keyif alamayacakmışsınız gibi. Ne yediğimden ne içtiğimden keyif alabiliyorum 4 aydır çok tuhaf bir şey. Ben mi böyleyim sadece? Sanki vücudum mutluluk hormonu salgılamıyor gibi artık
Maalesef benimde öyle, hep bir korku var içimde daha önce de yazmıştım burdan da. Sanki hep kötü bişey olacakmış gibi düşünüyorum ya şöylr olursa ya böyle olursa diye. Bugün cinsiyeti öğrenince biraz kendime geldim. Ama hep kaygılıyım bebek iyi mi diye

Ben de cinsiyeti öğrenmeden önce öyle olursa nasıl olur böyle olursa nasıl olur diye çok düşündüm ama öğrendikten sonra bu şekilde yetiştireyim, bu sözleri söyleyeyim, böyle uyarayım vs diye biraz daha içime su serpildi en azından kendimi hazırlayacağım durumu biraz daha iyi bilmek iyi geldi. Bebek dışında da benim hayatıma nolucak diye düşünürdüm ancak şimdilerde içim rahat her şey olacağına varır her şey güzel olacak diye düşünüyorum. İnşallah da öyle olur 🙏🏻

Ben öyleydim yani bebekten daha çok kendi hayatım değiştiği için. Birde ben sportif faaliyetleri seven biriydim hayatım kısıtlanmış gibi hissettim ama şimdi daha iyiyim. Dışarı çıkıp gezin hava alın. Birde ben bu sürecin geçici olduğunu bir daha gelmeyeceğini tadını çıkarmam gerektiğini bol bol kendime hatırlattım.

Sanırım tamamen annelik içgüdüsü bende de olmuştu ama şimdi sürekli kızımla konuşuyorum akşamları yorulmadan yürüyüş yapıyorum eşimle hem günümüzü konuşuyoruz hem yolda bir kaç komşumu görürsem muhabbet ediyorum kendimi motive ediyorum almasam bile açıp kızıma kıyafet bakıyorum anne kız kombineleri bakıyorum 🥰

Kızlar bende 12+3 üm alttan sanki bıçak saplanır gibi acılarım var bazen ağrılar şeklinde bazen gerilme şeklinde. Doktora bugün gittim ama sormayı unuttum mart anneleri grubuna yazmıştım bizde de oldu dediler sanırım rahim büyümesi ile alakalı bir durum

Maalesef benimde öyle, hep bir korku var içimde daha önce de yazmıştım burdan da. Sanki hep kötü bişey olacakmış gibi düşünüyorum ya şöylr olursa ya böyle olursa diye. Bugün cinsiyeti öğrenince biraz kendime geldim. Ama hep kaygılıyım bebek iyi mi diye
Ben de bebek iyi mi diye kaygılıyım ama galiba bu ömrümüz boyunca sürecek :KK43: bi de ben artık hamileliği sevdim hatta geçen gün bebek doğduktan sonra nasıl olur diye düşünüyordum “aaa birden hamilelik biticek aniden ben sevmiştim” bile dedim ahshdjs

X