2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Göz aydınlığı olsun inşallah 🥰 kızlarımız artıyor, hangi teoriler tuttu benim en merak ettiğim yüzük tuhaf bi şekilde tutuyor😅
Çok teşekkür ederim canım😍🌷🙏
Benim takvimler tutmadı
Kalp atış hızı yüksekti bir tek bu teori tuttu😄🥳
Bebeğin kalp atış hızı 140 altı erkek üzeri kız diye yazıyor heryerde benim minnağin 160 lardaydı.

yaaa çok tatlısınız:) tebrik ederim ne güzel parti falan çok güzel anılar biriktirmişsiniz :dondurma:sağlıkla kavusun inşallah
Çok teşekkür ederim 🥰🥰🙏 parti yapma vaktiniz varsa kesinlikle tavsiye ederim çok güzel bir duyguydu bambaşka birşey oluyor o balon patlayınca 🙈🙈😁 düşününce şimdi bile tüylerim kalkıyor .
Bu arada ben daha doğum günü kutlamış insan değilim yani herşeye parti yapan bir kişi gibi algılamayın beni🥰🙈
Ama bu gerçekten harika bir atmosferdi 😍😍

Canım farkındaysan kocan sana bir kız evlat verecek sen değil. İyi niyetle yazdığının farkındayım ama Bu tarz konusmalar yapma bence özelikle erkek evladının yanında. Böyle öğrenip bu mantalitede büyüyorlar sanki cinsiyetten kadın sorumluymuş gibi, çok hassas bi konu 🙏🏻🌸
Bence bir kelimeyi cımbızla çekip bu kadar duyar kasılmasına gerçekten gerek yok ya. Ben bi hevesle soru sormuşum… Yani heves kırmaya gerçekten gerek var mı?
Merak etmeyin mühendisim, istanbul üniversitesi mezunuyum. Biyolojiden de baya haberim var. Çocuğuma da gerekli eğitimi veririm. Sonuçta çocuğu ben taşıdığım için öyle bi yanlış kelime kullanmışım. Uyardınız çok saolun. Şimdi artık dünya çok daha iyi biyer oldu 👏🏻👏🏻👏🏻

İlk kızımda bütün erkek belirtileri yaşadığım için erkek hissetmiştim 2.kızımda direk kız hissetmiştim ve öyle oldu. Bu 3.bebeğim olacak belki kızlarım olduğu için veya anne hissiyatı mıdır bilemem ama yine kız hissediyorum nedense, sağlıklı olmaları her şeyden önemli elbet gerisi boş. Eminim sizin için de hangisi olursa olsun çok güzel olacaktır Allah hepsini korusun :nazar:
Canım cevap verdiğin için çok teşekkür ederim 🥰 insan gerçekten çok merak ediyor ama dediğin gibi en önemlisi sağlıkla gelmeleri 🥰

Yaa sağlık ocağına gittim özellikle de sordum ama onlar yok dedi bana. Demek ki gerçekten yere göre değişiyor . Biraz dolambaçlı bir yolla da olsa hallettik sayılır neyse 😀
Cok ilginç ben hepsini sağlık ocağında yaptirdim. Neyse halletmeye sevindim 😊

Ahh seni ben çok iyi anlarım.. 2 ya da 3 hafta çok zorlandım sonra birden Allah sabrını verdi ve biliyor musun şu an canım hiç istemiyor gerçekten ..
Hatta eşim balkonun kapısını tam kapamadığında kapa şu kapıyı koku geliyor içeri diyorum
İnanamıyorum şu durumuma
Allah sana da kolaylık versin başaracaksın🙏🏻🤰🏼

Hayır toksoplazma rubellaları falan yapmıyor benimkide
Bence yapmak istemiyorlar. Bakin ekran görüntüsü attim size. Sağlık ocağında yaptirdim. Hem 1 hem de 2.hamilegimde yaptılar. 2 hamileligim de başka ilçelerde oldu yani farklı sağlık ocakları yaptı. Gerçekten niye bazı yerler yapmıyor. Boşa para vermek gereksiz. Sağlık ocağı yapmak zorunda. Ben hep öyle yapıyorum. Şikayet etmeniz gerek aslında sizin 😳

+ csa17 csa17

Eklentiler

• 20220924_081047.jpg
    20220924_081047.jpg
    138,2 KB · Görüntüleme: 48
Kizlar bugun baya halsiz ve vücudum kırık uyandım covid testi vericem ins negatif çıkar evden çıktığım yok esim ve oğlumda da birsey yok ama içim rahat etmedi pek umarım soğuk alginligidir sadece

Kizlar bugun baya halsiz ve vücudum kırık uyandım covid testi vericem ins negatif çıkar evden çıktığım yok esim ve oğlumda da birsey yok ama içim rahat etmedi pek umarım soğuk alginligidir sadece
Soguk alginligi daha olasi sicak bi ihlamur yap kahvalti et belki acilirsin :) havalar bir gunde sogudu resmen dengesiz tam hastalik zamanlari

X