2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Selamlaar🌸 Bugün doktor muayenem vardı, ben de güzel haberlerle geldim🥰 Her şey iyi görünüyormuş, hareket etsin diye uğraştı biraz doktor, şükür sonunda kıpırdadı biraz. Ay görene kadar gerçekten yüreğim ağzımda bekledim, görünce gelen oh çok şükür hissi yok mu🥰 Kıza benziyor dedi bir de. Şimdi bir ay daha bekleme vakti😁

Selamlaar🌸 Bugün doktor muayenem vardı, ben de güzel haberlerle geldim🥰 Her şey iyi görünüyormuş, hareket etsin diye uğraştı biraz doktor, şükür sonunda kıpırdadı biraz. Ay görene kadar gerçekten yüreğim ağzımda bekledim, görünce gelen oh çok şükür hissi yok mu🥰 Kıza benziyor dedi bir de. Şimdi bir ay daha bekleme vakti😁
Yaa çok erken söylüyolar ben bu kadar erken öğrenileceğini tahmin etmemiştim. 11 12 doktorlar tahmin etmişler hep 🤗 ben de tam 12de gideceğim tahmin yapar inşallah 😊

Yaa çok erken söylüyolar ben bu kadar erken öğrenileceğini tahmin etmemiştim. 11 12 doktorlar tahmin etmişler hep 🤗 ben de tam 12de gideceğim tahmin yapar inşallah 😊
Kuzum 11 12 de hep belli ediyorlar kendilerini ins sende öğrenirsin benimde ins cuma günü randevum ben öğrenmeyi bekliyorum ins sağlıkla görüp öğreniriz 🥰

Kızlar ben evde çok üşüyorum yaa polar sabahlık battaniyeyle oturuyorum. Soğuk memleketteyim ama o kadar da soğuk değil şuan yani kaloriferleri yakmaya başladığımız zamanlar böyle olurdum iyice kış aylarında yani. Bu kadar üşümek normal mi acaba sizler nasılsınız?
Ben de çok üşüyorum . Evim kışın çok güneş görmüyor ve güneş baya kış pozisyonu almış benim cephede . Kat kat giyiniyorum 😀

Allah allah aslında çok geç öğrenmişsiniz cinsiyeti. Ben daha 10+6 da doktor erkek dedi yani. Hatta o demeden önce eşim ekrandan farketmiş ama sormamış başka birşeydir diye 😀
Bizde fark ettik Dr kordon dedi

Eklentiler

• IMG_20220924_135521.jpg
    IMG_20220924_135521.jpg
    84,2 KB · Görüntüleme: 74
Ay ne güzel haber canım maşallah insan iyi olduğunu öğrenince derin Bi oh çekiyor :anneadayı: :KK68:

Kizlaar sizde henuz bi kipirti hissetmiyorsunuz degil mii doktor kontrolunden sonra 1 haftadan fazla gecince benim endise perileri geliyo hemen 🙈 bi uygulamada bebeginiz suan limon kadar diyo limon kadar olsa hissetmez mi insan 😂

Kızlar ben evde çok üşüyorum yaa polar sabahlık battaniyeyle oturuyorum. Soğuk memleketteyim ama o kadar da soğuk değil şuan yani kaloriferleri yakmaya başladığımız zamanlar böyle olurdum iyice kış aylarında yani. Bu kadar üşümek normal mi acaba sizler nasılsınız?
Canım benimde vücudum baya sıcak. Kayseride yaşıyorum ona rağmen. Sen kan degerlerinine baktirdinmi kansızlık falan?

X