2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar iyi akşamlar. Ben çok fena üşütmüştüm. Öksürüyorum ciğerlerim çıkarcasına. Kasıklarım ağrıyor artık kramp giriyor sanki rahmime. İkizlerden birinin kalbi durmuştu. O da mı ağrı yapıyor yoksa aşırı öksürükten mi bilemedim. Doktora söyledim hiçbir şey olmaz bebeğe dedi ama çok endişeliyim. 11. Haftamdayım böyle bir durum yaşayıp halen hamileliği devam eden var mı? Birde doktor 1000 lik antibiyotik verdi iki gündür bana mısın demiyor öksürük devam ediyor zarar görecek çocuğum diye çok korkuyorum.
Öksürme geldikçe Su için suyla bastırmaya çalışın 😊 sizde etkili olur mu bilmiyorum ama ben hastalık dönemlerimi hep suyla atlattım. 🙈 Boğazı devamlı ıslak tutuyorya su iyi gelebilir size de. Bebek anne karnında öksürükten ve hapşırmaktan etkilenmez diye biliyorum yinede öksüreceğiniz zaman dizlerinizi kendinize çekip o şekilde öksürmeye çalışın daha az kramp yada kasılma hissedersiniz çok geçmiş olsun

Kızlar iyi akşamlar. Ben çok fena üşütmüştüm. Öksürüyorum ciğerlerim çıkarcasına. Kasıklarım ağrıyor artık kramp giriyor sanki rahmime. İkizlerden birinin kalbi durmuştu. O da mı ağrı yapıyor yoksa aşırı öksürükten mi bilemedim. Doktora söyledim hiçbir şey olmaz bebeğe dedi ama çok endişeliyim. 11. Haftamdayım böyle bir durum yaşayıp halen hamileliği devam eden var mı? Birde doktor 1000 lik antibiyotik verdi iki gündür bana mısın demiyor öksürük devam ediyor zarar görecek çocuğum diye çok korkuyorum.
Evet kuzum benim var bir tanıdığım..neredeyse bir ay boyunca öksürdü bir arkadaşım hiçbir şey işe yaramadı..ne antibiyotik ne bitkisel şeyler..ikiz hamileydi onlara bir şey olmadı çok şükür sağ salim doğdular..bebeğe bir şey olmaz öksürükten ama hamile olmasan bile öksürürken karın kasları kasıldığı için ağrı olması normal

X