2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Göz aydınlığı olsun inşallah kızlarımız artıyor, hangi teoriler tuttu benim en merak ettiğim yüzük tuhaf bi şekilde tutuyor
Çok teşekkür ederim canım
Benim takvimler tutmadı
Kalp atış hızı yüksekti bir tek bu teori tuttu
Bebeğin kalp atış hızı 140 altı erkek üzeri kız diye yazıyor heryerde benim minnağin 160 lardaydı.

yaaa çok tatlısınız:) tebrik ederim ne güzel parti falan çok güzel anılar biriktirmişsiniz sağlıkla kavusun inşallah
Çok teşekkür ederim parti yapma vaktiniz varsa kesinlikle tavsiye ederim çok güzel bir duyguydu bambaşka birşey oluyor o balon patlayınca düşününce şimdi bile tüylerim kalkıyor .
Bu arada ben daha doğum günü kutlamış insan değilim yani herşeye parti yapan bir kişi gibi algılamayın beni
Ama bu gerçekten harika bir atmosferdi

Bence bir kelimeyi cımbızla çekip bu kadar duyar kasılmasına gerçekten gerek yok ya. Ben bi hevesle soru sormuşum… Yani heves kırmaya gerçekten gerek var mı?
Merak etmeyin mühendisim, istanbul üniversitesi mezunuyum. Biyolojiden de baya haberim var. Çocuğuma da gerekli eğitimi veririm. Sonuçta çocuğu ben taşıdığım için öyle bi yanlış kelime kullanmışım. Uyardınız çok saolun. Şimdi artık dünya çok daha iyi biyer oldu

Canım cevap verdiğin için çok teşekkür ederim insan gerçekten çok merak ediyor ama dediğin gibi en önemlisi sağlıkla gelmeleri

Yaa sağlık ocağına gittim özellikle de sordum ama onlar yok dedi bana. Demek ki gerçekten yere göre değişiyor . Biraz dolambaçlı bir yolla da olsa hallettik sayılır neyse
Cok ilginç ben hepsini sağlık ocağında yaptirdim. Neyse halletmeye sevindim

Bence yapmak istemiyorlar. Bakin ekran görüntüsü attim size. Sağlık ocağında yaptirdim. Hem 1 hem de 2.hamilegimde yaptılar. 2 hamileligim de başka ilçelerde oldu yani farklı sağlık ocakları yaptı. Gerçekten niye bazı yerler yapmıyor. Boşa para vermek gereksiz. Sağlık ocağı yapmak zorunda. Ben hep öyle yapıyorum. Şikayet etmeniz gerek aslında sizin

+ csa17

Eklentiler

• 20220924_081047.jpg
    138,2 KB · Görüntüleme: 48
Kizlar bugun baya halsiz ve vücudum kırık uyandım covid testi vericem ins negatif çıkar evden çıktığım yok esim ve oğlumda da birsey yok ama içim rahat etmedi pek umarım soğuk alginligidir sadece

Kizlar bugun baya halsiz ve vücudum kırık uyandım covid testi vericem ins negatif çıkar evden çıktığım yok esim ve oğlumda da birsey yok ama içim rahat etmedi pek umarım soğuk alginligidir sadece
Soguk alginligi daha olasi sicak bi ihlamur yap kahvalti et belki acilirsin :) havalar bir gunde sogudu resmen dengesiz tam hastalik zamanlari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…