2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Selamlaar Bugün doktor muayenem vardı, ben de güzel haberlerle geldim Her şey iyi görünüyormuş, hareket etsin diye uğraştı biraz doktor, şükür sonunda kıpırdadı biraz. Ay görene kadar gerçekten yüreğim ağzımda bekledim, görünce gelen oh çok şükür hissi yok mu Kıza benziyor dedi bir de. Şimdi bir ay daha bekleme vakti

Yaa çok erken söylüyolar ben bu kadar erken öğrenileceğini tahmin etmemiştim. 11 12 doktorlar tahmin etmişler hep ben de tam 12de gideceğim tahmin yapar inşallah

Yaa çok erken söylüyolar ben bu kadar erken öğrenileceğini tahmin etmemiştim. 11 12 doktorlar tahmin etmişler hep ben de tam 12de gideceğim tahmin yapar inşallah
Kuzum 11 12 de hep belli ediyorlar kendilerini ins sende öğrenirsin benimde ins cuma günü randevum ben öğrenmeyi bekliyorum ins sağlıkla görüp öğreniriz

Ben de çok üşüyorum . Evim kışın çok güneş görmüyor ve güneş baya kış pozisyonu almış benim cephede . Kat kat giyiniyorum

Ay ne güzel haber canım maşallah insan iyi olduğunu öğrenince derin Bi oh çekiyor

Kizlaar sizde henuz bi kipirti hissetmiyorsunuz degil mii doktor kontrolunden sonra 1 haftadan fazla gecince benim endise perileri geliyo hemen bi uygulamada bebeginiz suan limon kadar diyo limon kadar olsa hissetmez mi insan

Bende aynı konumdaym 5 gün sonra kontrol var ins güzel geçer
İnşallah güzel haberlerle dönersin sen deOlması gerekenin ötesine de geçmiş, normalde şu an 10+6'yım ama ultrasonda 11+3 çıktı. Gerçekten iyi olduğunu duymanın verdiği gönül ferahlaması gibisi yok. Kontrolden sonra hemen yaz bize de

Canım benimde vücudum baya sıcak. Kayseride yaşıyorum ona rağmen. Sen kan degerlerinine baktirdinmi kansızlık falan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…