2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ay bugün ben tatlı yedim yediğimden beri mahvoldum simdi salatalık tüketicektim iyi geliyor dene istersen
Evett ilk zamanlar canim tatli istemiyodu son 5-6 gundur tatli cekmeye basladi benim de ama mide yanmam tatli yemesem de var sanirim mide kaslarimiz da gevsedigi icin boyle ama aksam yemegi yiyemez olduumm

Progrestan kullaniyorum ama fitil olarak yine de etki eder mi ki ? Pazartesi gidicem bi sorayim aksam yemegi yiyemez oldum midemin yanmasindan
Ben de fitil olarak kullanıyorum, aynı şekilde akşamüstü başlayan boğaz yanmam oluyor ve gaviscon içiyorum mecburen. Mutlaka danışın, bir çok hamile gaviscon veya rennie kullanıyor
Çok geçmiş olsun

İlk kızımda bütün erkek belirtileri yaşadığım için erkek hissetmiştim 2.kızımda direk kız hissetmiştim ve öyle oldu. Bu 3.bebeğim olacak belki kızlarım olduğu için veya anne hissiyatı mıdır bilemem ama yine kız hissediyorum nedense, sağlıklı olmaları her şeyden önemli elbet gerisi boş. Eminim sizin için de hangisi olursa olsun çok güzel olacaktır Allah hepsini korusun

Yaaa harikaa
Mini bir kizlar kulubu kuracagiz herhalde.
Henuz erkek bebek haberi almadik
Saglikli olmasi elbette en güzeli.
Teker teker aliyoruz haberleri.
Hepsi de boyle mutlu sonlu olsun insallah.
Tebrik ederim

Yaaa harikaa
Mini bir kizlar kulubu kuracagiz herhalde.
Henuz erkek bebek haberi almadik
Saglikli olmasi elbette en güzeli.
Teker teker aliyoruz haberleri.
Hepsi de boyle mutlu sonlu olsun insallah.
Tebrik ederim
Çok teşekkürler
İnşallah hepimiz mutlu sonlu haberler alırız
Sağlıkla gelsin minikler

Canım farkındaysan kocan sana bir kız evlat verecek sen değil. İyi niyetle yazdığının farkındayım ama Bu tarz konusmalar yapma bence özelikle erkek evladının yanında. Böyle öğrenip bu mantalitede büyüyorlar sanki cinsiyetten kadın sorumluymuş gibi, çok hassas bi konu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…