2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Saglikla gelsin insallah minnos Ramzi tuttu mu peki en cok onu merak ediyorum

Yaaa cok sevindim kuzummm hadiii saglıklı gelsin kızımızz maşalllah

Mide yanmasi yasayan var mi kizlar kurulu saat gibi hergun ayni saatte aksam 17.30 da midem yanmaya basliyor ilac filan kullananinjz var mi bu durum icin

Ayy canim cok sevindim maşallah Allah sağlıkla kucağına almayida nasip etsin

Mide yanmasi yasayan var mi kizlar kurulu saat gibi hergun ayni saatte aksam 17.30 da midem yanmaya basliyor ilac filan kullananinjz var mi bu durum icin
Bunun sebebi reflü olabilir. Özellikle progesteron kullanıyorsanız. Gaviscon iyi gelecektir. Doktorunuzla mutlaka konuşun öncesinde
Ben çoğu akşam kullanıyorum

Benim bi tane oğlum var şimdi eşim bi kız istiyor ama ben rüyamda erkek görmüştüm ve erkek hissediyorum. Benim için farketmez ama kocama da bi kız evlat vermek isterim. Acaba hissettiğinin tersi çıkan oldu mu? Genelde anneler doğru hisseder derler çünkü. Oğlumda da çok erkek hissetmiştim. Ay çok heycanlı çok merak ediyorum daha çok var ☹

Bunun sebebi reflü olabilir. Özellikle progesteron kullanıyorsanız. Gaviscon iyi gelecektir. Doktorunuzla mutlaka konuşun öncesinde
Ben çoğu akşam kullanıyorum
Progrestan kullaniyorum ama fitil olarak yine de etki eder mi ki ? Pazartesi gidicem bi sorayim aksam yemegi yiyemez oldum midemin yanmasindan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…