2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Bakın bı buna sanki pipi var yanlismiyim

Eklentiler

• IMG_20220923_175720.jpg
    131,1 KB · Görüntüleme: 101
aynen oyle 4.tup bebegim cinsiyet seçecek konumda değilim asla ne kizim olsa üzülürüm ne oglum olsa saglikli olsun yeter en kızdığım şey cinsiyet olayı evlat cok büyük nimet sağlığı olsun gerisi boş her ikisini de tatmak istiyorum diyenleri de anlayamam asla evlat evlattir yeterli saglikli olsun anne desin yeter

Kızlar merhaba. Normalde doğumum Mayıs olarak görünüyor ama daha önceki doğumlarım sezaryen olduğu için doktorum Nisan sonuna doğru sezeryan yapacağını söyledi. 2 kızım var çok şükür birde maalesef Mart ayında 8 haftalık bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım. Bu 3.numara için çok heyecanlıyız tek dileğimiz sağlıkla yavrumuza kavuşmak dilerim hepiniz sağlıkla bebişlerinize kavuşursunuz.

11+3 ten selamlar
Az önce doktorum aradı, fetal dna sonucum gelmiş. Herhangi bir anomali yokmuş. O kadar sevindim ve o kdar büyük bir yük kalktı ki omuzlarımdan inanılmaz
Fetal dna olunca cinsiyeti de söylemesini istedik; kız geliyooor

Hepimizin bebeği sağlıkla gelsin. İster kız ister erkek farketmiyordu bizim için. Çünkü ilk bebeğimiz ve 2 düşük sonrasında tüp bebekte tek embriyo elde etmiştik, onu gönderdik rahime ve tutunmuş. İnanılır gibi değil gerçekten. Havalara uçuyoruz şu anda evde allah hepimize sağlıklı evlatlar versin

Şu ilk ultrasona inanılmaz şaşırdım
Ne kadar tuhaf bir çekim tekniği, kafası sanki doların üstündeki peruklu amcalar gibi çıkmış
O yüzden erkek diyorum

Vayyy bi sağlıklı kız daha
Çok çok sevindim canım
Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Hayırlı olsun canım benim sağlıkla gelsin grubumuz çoğunlukla kız gidiyor bakalım

Kız kulübümüz büyüyor

Hayirli olsun canim masallah peki tutan bi teori var mi

Canım maşallah çok şükür Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Canım maşallah çok şükür Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah
Çok teşekkürler inşallah hepimiz sağ salim kucağımıza alalım
N nail art canım hayırlı olsun ya sağlıklı bir bebek daha çok şükür. Ne cok kız haberi aldık Ya sırf bu cinsiyeti erken öğrenmek için fetal yaptrasım geliyor
Çok teşekkürler
Sağlıklı olsunlar da cinsiyet önemli değil. Ne kızım var ne oğlum. Ne gelirse gelsin benim için ilk olacak zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…