2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ben şu anki doktoruma daha önce ameliyat olmuştum oradan biliyorum. Sen istediğin hastaneyi seçiyorsun o hastane ile anlaşma yapıyor zaten sen seçmeden önce hangi hastane neye mal olacak onun listesini veriyor. Önceden anlaşmaları var yani muayenehanelerin hastanelerle. Tarihi belli bir ameliyat veya sezeryansa gün alınıyor. Testler için de anlaşmalı olduğu yerler var şuraya git bu kişiyle görüş diye kağıt veriyor. Ama bu doktorun tarzına göre değişebilir. En iyisi detayları doktora sormak. Ben çok memnunum, özel hastanelerde bile 5 dkda bir randevu alıyorlar yaşadığım şehirde. Dünya kadar sıra bekliyorsun sen içeri girip üstünü çıkarana kadar süren bitiyor oldu mu oldu mu hazır mısınız diye kapını çalıyor hemşireler😄😄 doktorlar da aceleci ve mutsuz doğal olarak. Muayenehane çok rahat istediğin kadar zaman veriyorlar, hastanelere göre az hastayla ilgilendikleri için herşeyi hatırlıyor ve takip ediyorlar. Özellikle sezeryansa ameliyat günü süpriz doktorla karşılaşma ihtimalin de yok. Bir de doktor, bir sürü hastane reklam basıp dururken bu insanlar beni buldu beni seçti, sorumluluğu ile hareket ediyor.
Mesajınız çok rahatlattı beni🤗 Daha önce gittiğim özel hastane tam söylediğini gibiydi, uzun beklemeler, kısacık görüşme. Şehir değiştirince gitmek istediğim doktorlar ya uzak hastanede ya izinde oldu, o yüzden özel muayehanesi olan doktordan randevu aldım ama nasıl olacak ki diye şüpheye düşmüştüm, ferahladım😍

Selam kizlar kendi doktorum 3 hafta sonra cagirmisti ama ben dayanamadim sehir hastanesine gittim bugun normalde 8+6 yim bugun ama ultrasonda 9+4 cikti. Minnacik kollari var kipir kipir hareket ediyor doktor hatta bak sana el salliyor annesi dedi gercekten bu bi mucize 😊 heycandan fotografini almayi unuttum ama kafasi duzdu insllah saglikli bir kizda ben patlatirirm allahim noluuuuurr 🙈😂

Ben nezle oldum. Nezleyken gripken alerjimiz olduğunda kullanabileceğimiz bir ilaç var mıdır acaba? Yoksa herkes ilaçsız mı hallediyor?
Kış da geliyor. Ben hep hasta olan bir tipim. 😞
Ama bebeğim güç veriyor. Hasta olsam da sabahın köründe kalkıp işime geldim🥰 rapor almıyorum.
Zararı dokunmayan bir ilaç yoktur herhalde 😏

Ben nezle oldum. Nezleyken gripken alerjimiz olduğunda kullanabileceğimiz bir ilaç var mıdır acaba? Yoksa herkes ilaçsız mı hallediyor?
Ama bebeğim güç veriyor. Hasta olsam da sabahın köründe kalkıp işime geldim🥰 rapor almıyorum.
Bol bol c vitamini alıcaksın canım tavuk suyu kemik suyu çorbaları iç bol bol muz tüket

Hamilelikte sadece parol ve minoset kullanılabiliyor canım ateşin olursa veya çok ağrın parol icebilirsin :anneadayı:

Kızlaaar merhaba bende sizin gibi bişey hissetmiyorum die korkuyordum bugun devlete gittim çok şükür herşey yolunda bunu duymak o kadar rahatlatıyorki kocaman bir ohhh çektiriyo Allahım hepimize hayırlı sağlıklı gebelik ve doğum nasip etsin sonrasındada sağlık ve sıhhatle anneli babalı büyütmemizi nasip etsin 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Selammm,

Ben gecen hafta öğrendim 4 haftalık hamile olduğumu. Öğrendiğim gibi bir anda bıraktım (20 yıldır içiyorum) aşırı zorlanıyorum. Bugun 6. gün ve halen nikotin isteği var. Sizin kaçıncı günde isteğiniz azaldı?
2 3 hafta içinde canım istememeye başladı. Ben de çok içerdim ve ilk başlarda zorlandım. Şimdi uzaktan kokusunu alsam burnumu kapatıyorum.

Herkese merhaba. Bugün kontrole gittim. Kendi doktorum yıllık izinde olduğu için aynı yerde başka bir doktora göründüm. Önceki doktor vajinal ultrasonla bakıyordu. Bu doktor karından baktı. Bu seferki ultrason görüntüsü diğeri kadar net degildi. Son adete göre 11+6 olmalıydı ama 1 hafta geç döllenmeydi. Bugunkunde 10+4 çıktı. Sanki daha da geri gitmiş gibi geldi bana nedense. Doktor sorun yok iyi gayet dedi ama içime kurt düştü yine de. Fotoğrafları paylasiyorum. Üstteki 7 haftalıkken vajinal ultrason alttaki bugünku karnimdan baktığı. Karnimdan baktigindan dolayı net görememiş olabilir mi sizce?

Eklentiler

• 16639329714627215431787902622374.jpg
    16639329714627215431787902622374.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 60
Kizlar sabah yazmistim sehir hastanesine gittim diye 5 tup kan almislardi simdi sonuclara baktimda anti CMW İgG degerim pozitif cikmis 24 baya yuksek bir deger biraz internetten okuduk ve oyle korktumki bu sebeple bebegini kaybedenler kurtaj olmak zorunda olanlar varmis doktoruma yazdim daha cevap vermedi nolur kizlar bisey deyin bu konu hakkinda bilgisi olan yada bendede boyleydi diyen varmi

Kizlar sabah yazmistim sehir hastanesine gittim diye 5 tup kan almislardi simdi sonuclara baktimda anti CMW İgG degerim pozitif cikmis 24 baya yuksek bir deger biraz internetten okuduk ve oyle korktumki bu sebeple bebegini kaybedenler kurtaj olmak zorunda olanlar varmis doktoruma yazdim daha cevap vermedi nolur kizlar bisey deyin bu konu hakkinda bilgisi olan yada bendede boyleydi diyen varmi
Canim CMW LgG ve Toksoplazma LgG bagisikligin oldugunu gosteriyor.Bu kotu bir sey degil yani.
CMW LgM nin negatif olmasi bekleniyor.O da su an kaninda var mi yok mu onu gosteriyor.
Benim CMW Lg G degerim 250 mesela

Kızlaaar merhaba bende sizin gibi bişey hissetmiyorum die korkuyordum bugun devlete gittim çok şükür herşey yolunda bunu duymak o kadar rahatlatıyorki kocaman bir ohhh çektiriyo Allahım hepimize hayırlı sağlıklı gebelik ve doğum nasip etsin sonrasındada sağlık ve sıhhatle anneli babalı büyütmemizi nasip etsin 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Maşallah böyle haberleri duymak bizide mutlu ediyo çok sevindim canım ne guzel dualar etmişsin aminnn :KK68:

Herkese merhaba. Bugün kontrole gittim. Kendi doktorum yıllık izinde olduğu için aynı yerde başka bir doktora göründüm. Önceki doktor vajinal ultrasonla bakıyordu. Bu doktor karından baktı. Bu seferki ultrason görüntüsü diğeri kadar net degildi. Son adete göre 11+6 olmalıydı ama 1 hafta geç döllenmeydi. Bugunkunde 10+4 çıktı. Sanki daha da geri gitmiş gibi geldi bana nedense. Doktor sorun yok iyi gayet dedi ama içime kurt düştü yine de. Fotoğrafları paylasiyorum. Üstteki 7 haftalıkken vajinal ultrason alttaki bugünku karnimdan baktığı. Karnimdan baktigindan dolayı net görememiş olabilir mi sizce?
12 haftaya kadar kapatır arayı inşallah korkmayin, ters giden birsey oksa doktor söylerdi 🌸

Ortalama ölçümler canım onlar Bi kaç gün geri ileri önemli değil Bi sorun olsa Dr söylerdi kalbini ferah tut ne guzel bak gormussun bebisini:KK68:

X