2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
benim doktorum da aynı sizin doktorunuz gibi söyledi ikili test konusunda .ben de aldırmam ama yine de merak ediyorum sonucu nasıl çıkar acaba diye.kararsız kaldım ikili testi yaptırmakta. ikili test yaptırmıyacaksınız sanırım

Su kendimize söz geçirsek hersey daha kolay olcak ama bende öyleyim seni anlıyorum canım ins bugun gidince yaz güzel haberlerini bekliyorum
Evet sanırım kendimize söz geçirmeyi öğreneceğiz bir şekilde buldum burada bir doktor, hemen gittim, burada bir arkadaşımızın dediği gibi aslında bir sorun yokmuş, havuzda yüzüyordu resmen hem ben gördüm içim rahat etti hem de annemle babam ilk defa görmüş oldular, aşırı heyecanlandılar zaten donup kaldılar Videoya almıştı annem, durup durup onu izliyor

İçim rahat etti hiç değilse, yoksa burası bana dar gelirdi sağlıkla gelsin minikler

aranızda İstanbul da olup memnun kaldığınız önerebileceğiniz bir hastane doktor var mı acaba? tavsiyede bulunabilir miisniz

snowflake88 ay harika haber. Cinsiyetleri merakla bekliyorum. Önceki mesajlarını inceledim de canımızın çektiği yiyecekler, yorgunluk halsizlik, bulantıların azlığı konusunda çok benziyoruz. Erkek bebek hissediyorum ben kendim için ama sonucu bilmiyorum.

S sultansultan90 ve B BarbieveKen fetalleriniz bi açıklansa da öğrensek sizi de merak içinde bekliyorum şekerler

Ahh kuzucum bizde ole ama aradık B BarbieveKen le sonuclarımız bir hafta içinde cıkcak cmtsiye yetişir diye heveslendik ama olmadı artık salı çarşamba perşembe hangisi olursa

Masallah canım darısı bana ins bende kendimi tutuyorum ins sabırlı olabilirim cok sevindim benimde göğüs hassasiyeti gecti ins bende rahatlarım cok sevindim adına

Masallah canım darısı bana ins bende kendimi tutuyorum ins sabırlı olabilirim cok sevindim benimde göğüs hassasiyeti gecti ins bende rahatlarım cok sevindim adına
Rahat ol kuzum. Ben de senin gibiyim. Belirtilerim azaldı vücudumda. Biraz telaşlanmıştım. Kötü rüyalar da görmüştüm. Ama dün gördüm bebeğimi. Sıkıntı yok şükür. Hiçbir şey olmayacak. Güzel düşün.

Benim doktorum da ben riske atmam. Engelli çocuk doğurtmam. Testleri yaptırmama gibi bir kararı hastaya bırakmam dedi bana. Profesör kendisi. Öyle konuştu ki ikna olmamak mümkün değil. Şimdi yaptırmam ne olursa olsun doğururum diyorsunuz ama doğum yapınca öyle olmuyor. Yanlış düşünüyorsunuz dedi. Testi yaptırman şart dedi.
Ben de kesinlikle yaptırmam diyordum önceden ama Vazgeçtim bu fikirden. Siz de düşünün bence.

Bu arada doktor erkek tahmininde bulunmuş. ultrason fotoğrafı atmanız mümkün mü acaba? Bakabilir miyim? Ben de foto atmıştım erkek diyor bakanlar. doktor bir şey demedi henüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…