2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ay kizlar biraz hasta gibiyim ins covid filan olmamisimdir alerji gibide burnum yanıyor basim agriyor ins daha ilerlemez kan sulandirici kullanıyorum ama gidip test mi versem ekstra ilsc filan kullandırırlarmi
canım geçmiş olsun bugün bende öyleyim. 2 hafta önce covittim ben tekrar olmuş olamam sanırım ama nasıl halsizim sırtım belim çok ağrıyor ve uyumak istiyorum sürekli 😥

Ya kizlar benim 3 gundur kalcam cok agriyor :KK43: sanki cok spor yapmisim kalca calismisim gibi batiyo popom afedersinuz :KK43: yasayan var mi boyle bi durum
ayyyy benim aynı resmen popom ağrıyor hatta sol bacağımı kaldırdığımda her seferinde kuyruk sokumum acıyor çok oturmaktan mı artık bilmiyorum 😥

ayyyy benim aynı resmen popom ağrıyor hatta sol bacağımı kaldırdığımda her seferinde kuyruk sokumum acıyor çok oturmaktan mı artık bilmiyorum 😥
Benimde aynii :KK43: topalliyorum resmen yururken batmasindan 😄 magnezyum eksikligi gorulebiliyomus bu donemde haftaya kontrolumde soylicem doktoruma sende soyle belki takviye gerekiyodur

Fazla bi kilo artisim olmamasina ragmen karnim asiri derecede buyuk duruyor, 4-5 hafta onceki kilomla suanda aramda 1 kilo fark yok bile ama karnim 6 aylik hamile gibi 🤦🏻‍♀️ Cok asiri hareketsiz oldugum icin bir cogunun odem kaynakli oldugunu dusunuyorum evimde eliptik bisiklet var gunluk 30 dk yavas tempoda yapsam sizce sorun olurmu
Benim de öyle ama şunu farkettim hareket çok önemli, spor yapmak çok önemli, ben tatildeydim, her gün yarım saat yüzdüm, hem tuvalete çok rahat çıkabildim hem de gaz problemim çözüldü fakat şimdi de biraz bacaklarım kollarım ağrıyor ham olduğum için 😅 tatil de bitti, eve dönüyorum, yüzmenin yerine yürüyüş koyacağım mecbur ama biliyorum aynı etkisi olmayacak. Bu karın şişliği beni çok korkutuyor çok erken şişti bu kadar ilerleyen dönemlerde nasıl olcak çok merak ediyorum

kızlar bugün randevum var aksam.ultrasona göre12+1 sata göre 11+5 im.sizce cinsiyet tahmini yapar mı doktor acaba?
Tamamen doktora bagli canim , benim bi arkadaşımın bebek erkek olmasına rağmen doktoru 16. Haftada söylemiş, tahmin bile yapmamış, bazısı emin olmadan söylemek istemiyor 🤔

X