2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Yasak olduğunu duymadım bilmiyorum da . Ama kimsenin siteyi bırakmak gibi bı çabası yok bu şikayet çok yersiz . Bizler birbirimizin samimiyetine güvendiğimiz için grup açmak istedik herşey burdan atılmıyor . Ben 2019 temmuz anneleriyle de hala görüşüyorum ozamandan beride kkk aktif kullanıyorum. Herkes gruba girmek zorunda değil illa sitede kalanlar da olacak haliyle burdada konuşma sohbet devam edicek .

Kimse kimseyi zorla whaatsap grubuna dahil etmedi .herkez kendi hür iradesiyle katılmak istedi .burda da yine yazılmaya devam edilirdi .sonuçta üyelik sildirmedik .

Siz I ipti yi yanlış anladınız arkadaşlar o baştan da uyarmıştı yasak olduğunu ve onun da dediği gibi onun birine bişeyi şikayet etmesine gerek yok kurucular ve yöneticiler zaten bunu farkedecek ve olmaması gereken bişey varsa gereğini yapacak burda olmak istemeyedebilirsiniz ama bencede wp grubu mantıklı değil herkesin kendi görüşü tabi ama burda da bi çok arkadaşlıklar devam edebilir biz doğum yaptık diye bu grup bu sayfa kapanmıyor ki yine konuşmaya devem edebiliriz ama birbirimizi yanlış anlamayalım lütfen

Ayrıca şu konuya da katılıyorum wp grubu açıldığında beri burası sakin ve sessiz gayet canlı ve güzeldi grubumuz öyle de kalmasını isterim

Ama bu şekilde tepki çekilirse kimse burayı aktif kullanmaz .

Site sessiz ve sakin çünkü hafta sonu. Herkesin eşi yanında ve siteye girip yazamıyor doğal olarak. Hastaneye kontrole giden birileri de yok hafta sonu olduğu için o yüzden bu şekilde. Aslında burası da aynı devam ederdi daha özel şeyler wp de konuşulurdu, ya da hemen ulaşmak istediğimiz kişiye yazardık wp den ama bu dediğim şey, şuan daha zor. Şikayet eden kişiler, şikayeti haklı bulanlar vb. Dünden beri herkes bu konuyu konuştu madem öyle yok burada devam edelim yasak denilseydi. Ben yasak olduğunu bilmiyordum bile, ama bilseydim de herkesin numarasını alırdım arkadaşlığıma da dışarıda da devam ederdim aynı şekilde.

geçiyor canım uyku erkek bebek çok uyku yaptı bende . Bu gebeliğimdede akşam folikle progestanı içinde uyku bastırıyor çok . Bende yeni yeni rahatladım çok zorladı bu sefer benide
Canım sen de fitil olarak kullansana progestanı. Ben de bi süre direttim ağızdan aldım ama olacak gibi değil. Çalışmaya başlayınca doktor da önerince fitil olarak kullandım. Çok kolay ve rahat oluyor. Ne akıntı ne bir sıkıntı. Hiçbir şeye sebep olmadı çok şükür. Folik asiti de hemen kahvaltı sonrası alıyorum. Ama ben de senin gibi uyukluyorum genelde. Dün 9 civarı yatıp sabah 10 gibi ancak uyanabildim. Kız mı erkek mi bilemem ama her neyse bu durum hiç hoş değil 3 ay dolunca geçer umarım

Son düzenleme:
Canım yasak olduğu arkadaşımız tarafından zaten söylenmişti bugün pazar diye aktif değil belki ama dünde aynı şekildeydi farklı bi grup kurulması bi diğer grubu illaki pasif hale getirecektir

Bende burda olmayı tercih edenlerdenim kizlar ben 16. Haftaya kadar Allahin izniyle kontrole gitmeyi düşünmüyorum, ben canlandırayim grubu 3 boyutlu fotomuzu atayim, ben orda sanki bebisin cinsiyetini gördüm doktorda tahmin etmişti ztn erkek diye ama sizde bakın bi, bacak arasında resmen çıkıntı var

Eklentiler

• 20220916_161301.jpg
    98 KB · Görüntüleme: 86
Canım yasak olduğu arkadaşımız tarafından zaten söylenmişti bugün pazar diye aktif değil belki ama dünde aynı şekildeydi farklı bi grup kurulması bi diğer grubu illaki pasif hale getirecektir
Yasak olacak bir durum ben görmüyorum o zaman sosyal medyada tanıdığımız hiç kimseyle başka türlü iletişim kuramazdık. Her yerde yasak olurdu. Böyle saçmalık olmaz. Bizlerin olduğu tek grup burası değil, mesela benim bir diyet grubum var orada da sürekli aktifim, aktif olmaya da devam ederim diye düşünüyorum. Veya bakıyorum dikkatimi çeken bir konu var o gruba da girip fikrimi söylüyorum herkesin yorumunu da okuyorum. Herkesin kendi düşüncesi tabi ki ama, birilerini etiketleyip Bi uyarı yapılsın demek başka bir şey. Biz en son ilkokulda tahtaya isim yazıp hocaya gösterirdik şikayet ederdik. İlkokuldan sonra da hiç yapmadım, yapmayı da düşünmüyorum. Burada ki hiç kimse 14-15 yaşında ergen değil zorlayarak kimse kimseye bir şey yapamaz. Bazı şeyleri düşünerek yapmak önemli. Hele ki böyle hassa olduğumuz Zamanlarda

Ben de bugün çok kötü bir rüya gördüm. Hafta içi yeni bir doktora gidiyorum. Bir anda kalp durmasıyla alakalı durumları duyunca rüyalarıma yansıdı. Şu 3 ay bir geçseydi.

Ben de bu görüntüyle karşılaşsam daha net görsem bebeğimi keşke. çok güzelmiş.
Ama bir şey göremedim ben cinsiyet konusunda. Biraz yorgunum algılayamıyorum herhalde
Doktor ultrasonla burun kemiğine falan baktı di mi 12.haftada?

Asla şikayey etmeyi desteleyen yok ben sadece başka bi grup açmayı uygun bulmadığımı kendi düşüncemi dile getirdim

Canım seni anlıyorum ama burda neyin yasak olup neyin olmadığına biz karar veremiyoruz malesef yöneticiler kurucular neyi nasıl uygun görüyorsa öyledir çok bi bilgimde yok

Bende hem burada hem wp grubunda aktif olmayı düşünüyordum. Çünkü orada aklıma takılan olabilecek özel konuları daha rahat sorabilirim arkadaşlarıma, yoksa burayı terk ettik artık wp grubundayız diye birşey yok. Yani ben sırf kk'ya üyeyim diye neden telefonda diğer arkadaşlarımla görüşmem yasak olsun ki? Grupta tanışma aşamasındaydık arkadaşlarla, aylarca gebelik topiklerinde beraber olduğum arkadaşlar da var haliyle orda konuşup tanışıp burası 1-2 günlüğüne aksamış olabilir. Ama gruba gerginlik girdi ve bu hiç hoş olmadı.

Son düzenleme:
Ben de bugün çok kötü bir rüya gördüm. Hafta içi yeni bir doktora gidiyorum. Bir anda kalp durmasıyla alakalı durumları duyunca rüyalarıma yansıdı. Şu 3 ay bir geçseydi.
Allah korusun canım şeytani rüyalar, hormonlardan dolayı da saçma sapan şeyler görebiliyoruz

Canım seni anlıyorum ama burda neyin yasak olup neyin olmadığına biz karar veremiyoruz malesef yöneticiler kurucular neyi nasıl uygun görüyorsa öyledir çok bi bilgimde yok
Bende tam olarak bundan bahsediyorum. Eğer yasaksa yöneticiler uyarısını yapar, bizde AA evet yasakmış deriz bilmediğimizi dile getiririz konuyu tatlıya bağlarız ama, etiketleyip Bi uyarı yapın diye kimseyi şikayet etmek bana mantıklı gelmiyor. Benimde bilgim yok eğer ki yasaksa uyarırlar bizi zaten bu konu bir arkadaşımızı bu kadar rahatsız etmemeli diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…