2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Herkese selam arkadaslar...pzt dr a gidecektim yazmistim ama cok halsiz ve asiri kusma olunca erken gittim dr dediki iki kese var satq gore 7+4 ama ultrasons gore biri 6+4 ve diger4+5...ne yazik ki ikisi de bos dedi...ne diyim cok uzgunum az daha bekleyin kararinizdan emin olunca alayim dedi😭😭😭
Ah çok üzüldüm canım 😔 ama belki büyük olan için umut vardır, hemen kürtaja karar vermeyin

Sagolun kizlar eski mesajlarda da baktim baska gruplarda 2 kese olayi cok olmus...Mevla görelim neyler neylerse güzel eyler ne diyim baska

Kızlar salı gunu oglumu kedi tirmaladi ve kuduz asisi yaptırdık. Sonra ben onu emzirdim. Oglumda kuduz virüsü varsa bana emzirme yolu ile geçer mi ya. Salya yolu ile bulasiyormus ya. Meme ucundan geçer mi bana. Oglumu tirmalayan kediden bisey yok bugün 4.gunu. ama şuan hamileyim diye de sanırım hormonal olarak endişe ve panik bende tavan yaptı. Daraldım stres oldum. 🤯 kuduz polikliniğine sorduk. Oyle bulaşmaz zaten oğlunuzda virüs yoktur. Kuduz kedi vakası yok izmirde dediler. Bu cevap tatmin etmedi beni. Bikac doktora instagram hesabından yazdim. Onlar da bulaşmaz dedi ama yok ben asla rahatlayamiyorum. Yemin ederim stres tavan yaptı bende. Meme ucu açık işte. Geçer nasil geçmesin😵‍💫 ya ben fazla evhamliyim zaten bi de suan hamilelik falan. Psikolojim hiç iyi değil. Buraya yazıp rahatlamak istedim
Doktorlara inanmadıysanız burda bizlere nasıl inanırsınız … bulaşmamıştır kedi tırmalamasından bence birşey olmaz . Yani aşı da yaptırmışsınız . Varsa bile kuduzun kuluçka süresi filan vardır hemen bulaşmaz zaten . 🌸

Teşekkür ederim. Bugün sata göre 11+5'tim, 11+4 ölçtü Dr ama ödem olduğu için belki de önden gidiyorsa birkaç gün olmuş olabilir dedi. Acaba ben mi bişey yaptım dedim ama genetik sorun veya plasenta altta olduğu için beslenememis olabilir veya kalp hastalığı olmuş olabilir dedi.. hastanede ilaç verecekler sonra da temizleme yapacaklar çok korkuyorum bana dua edin olur mu 🙏 hepinize sağlıklı süreçler
Canım çok geçmiş olsun. Rabbim sabrını versin. Tekrar tez zamanda sağlıklı bir gebelik geçirirsin ve bizi de sevindirirsin inşallah 😔

Doktorlara inanmadıysanız burda bizlere nasıl inanırsınız … bulaşmamıştır kedi tırmalamasından bence birşey olmaz . Yani aşı da yaptırmışsınız . Varsa bile kuduzun kuluçka süresi filan vardır hemen bulaşmaz zaten . 🌸
Cok doğru bu aklıma gelmedi. Kuduzun kuluçka süresi var zaten. Olaydan yaklaşık 10 saat sonra falan emzirdim ben. 10 saatte kuduz tüm vücudu saracak ve bana buluşacak ihtimali gerçekten düşük. Bir de insandan insana bulas cok nadirmis. Yani en az 3 doktor bulasmaz o sekilde dedi. Ya yazarken bile bana mantıksız geliyor zaten ama gerçekten hamilelik durumu herhalde duygu durum stres yonetimim sifir suan. Panik aldı beni😯

Hepinize teşekkür ederim 🙏 Allah'a dua etmekten başka şuan için bir çıkar yolum yok maalesef. Bundan sonra hem kilo vermem şekerimi kontrol altına almam lazım, hem de bazı testler yaptirmamizi önerdi Dr. Hepinize sağlıklı süreçler diliyorum sevgiyle kalın. Dualarınızda yer verirseniz sevinirim
Çok geçmiş olsun Rabbim bir daha yaşatmasın 😞🙏

Kızlar selam. İsim düşünen oldu mu aranızda 🤔
Kiz olursa Kumsal, erkek olursa düşünmedik. Çünkü kız olsun istiyoruz 🤣 sizler düşündünüz mü merak ettim😁

Herkese selam arkadaslar...pzt dr a gidecektim yazmistim ama cok halsiz ve asiri kusma olunca erken gittim dr dediki iki kese var satq gore 7+4 ama ultrasons gore biri 6+4 ve diger4+5...ne yazik ki ikisi de bos dedi...ne diyim cok uzgunum az daha bekleyin kararinizdan emin olunca alayim dedi😭😭😭
7+2 iken doktora gittim geçen hafta kese boş dedi.çok düşük ihtimal bebek oluşması kürtaj olursunjz dedi. Ben beklemek istedim.
Dün doktora gittiğimde sata göre 8+2 yim bebeğimi gördüm ama 6 haftalık daha çok yeni gebelik, geç döllenme olmuştur dedi.

Lütfen acele karar vermeyin olur mu, dualarım sizinle🥰🥰

J jeli81 canım içime çok dokundu; inşallah en kısa en hayırlı zamanda tekrar sağlıkla hamile kalırsın.
Öyle bir süreç ki hangimiz başımıza ne gelecek hiç bilemiyoruz😪

Kızlar site sahipleri sizi görürse ki görür; banlanirsiniz muhtemelen gelin etmeyin😄 whatsapp grubu açmak yasak diye biliyorum

Bir grubun daha sonuna geldik resmen ya şaka gibisiniz
Hani doğumdan sonrayı yine anlıyorum ama 8-10 haftalık hamilelikte burada paylasamayacaginiz neyi whatsappta paylasacaksiniz ortada bebek olsa fotosunu atıyorum dersiniz de.
K Kazen genel bir uyarı yayınlarsanız iyi olur. Güzel vakit geciriyorduk kötü oldu cidden

Ben de wapp grubuna bugun dahil olup,ayrilmak durumunda kaldim.
Wapp uzerinden iletisim daha kolay oldugu icin etkilesim cok fazla ve takip edemedigim icin ayrildim.Kk takibi daha kolay benim icin.
Ama insanlarin tercihi bu kesinlikle.
Bence kolay iletisim bu surecte onemli.Memnun olduklari surece sorun yok😊
Ben buradayim😬 Grup aktifligini kaybederse de subat-mart ayi annelerini takip etmeyi planliyorum☺️
Amacim bilgi edinmek cunku.Fazlasina da gerek duymuyorum🌾

X