2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Bende keseyi merak ediyorum yarın gittiğin vakit beni bilgilendir lütfen merak ederim inşallah görürsün bende cuma gideceğim o zaman a kadar görünür diye düşünüyorum bide beta yüksek
Benim yumurtlamadan 10 gün sonra beta 16 çıktı iki gün sonra tekrar kan verdim 50 olmuştu daha da vermedim sanmıyorum pazartesi gözükmez kese ama artışıma bakar herhalde tekrar

Benim yumurtlamadan 10 gün sonra beta 16 çıktı iki gün sonra tekrar kan verdim 50 olmuştu daha da vermedim sanmıyorum pazartesi gözükmez kese ama artışıma bakar herhalde tekrar
Hayırlısı olsun inşallah hiç bilgimiz yok ki burda hep beraber tecrübe kazanacağız
Internette baktım 1500 üzeri olunca kese görünüyor
Belkide dediğiniz gibi artışa bakar

Hayırlısı olsun inşallah hiç bilgimiz yok ki burda hep beraber tecrübe kazanacağız
Internette baktım 1500 üzeri olunca kese görünüyor
Belkide dediğiniz gibi artışa bakar
Ben çoğul gebelik geçirdim 8 ay önce onda 9992 degerle üç keseyi anca görebilmiştik kişiden kişiye değişiyor sanırım

Editor merhabalar rahatsız ediyorum sizi
Acaba rica etsek grubu çok yazan bir arkadaşa verseniz de bize gebelik tablosu oluştursa olur mu sizin adınıza olduğu için rahatsız ettim kusura bakmayın

Kizlar benim 28 temmuz beta 1128 di yani 5 agustosta 18 bin civarı olması lazım, o gün doktora gittim kese cok net gözüktü karindan hatta 16.5 mm yazıyordu ultrason resminde, hesabım 5+1 di doktor 5+5 gibi dedi ama hesap etti kafasından uyumlu dedi, bebek fln demedi görmedi birsey haftaya cuma yani tam 7 gün sonra gel kalbini duyarız dedi, bide bi over gördü duran, yumurta var önemli bise degil bu dedi takılma sen dedi .

Çok iyiymiş kese boyutun falan canım. Kesenin içinde yolk sac ve bebek görünür bi dahakine, hatta işte direkt kalp atışına çağırmış. Tam bilmiyorum da yolk sac, bebek, kalp atışı falan değerle alakalı değil bildiğim kadarıyla. Onların belli bi haftaya gelince ancak oluşuyo ve görülüyo

Canim yolk kesesi fln var mi diye soracaktım, o kadar heyecanlandım ki hicbirseyi sormamisim, hepsi çıkınca aklıma geldi, doktorda haftaya gel dedi sadece

Arttı ben bi daha baktırmak istiyorum esim kabul etmiyor cok evhamliyimda
Canim adet olmadığına kanama olmadığına göre gebelik devam ediyor ve beta artıyor, 2 kere baktirdiysan yeterli , bundan sonra doktora git, şimdi beta az artsa takıyoruz cok artsa takıyoruz, en iyisi cok bilmemek bosver ,tadını çıkar, 6. Haftadan sonra belirtiler artacak , şimdi en rahat günlerimiz

Benim adet olma durumum olmaz tup bebek cinku progestan igne oluyorum her gün normal gebelik değil ama b9 türlü akışına bırakamıyorum 4 bebek kaybettim çünkü kalbim ağzımda hep bir de belirti arıyorum ondan herhalde daha çok evham yapiyorum aslında akışına bırakmak en güzeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…