2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
bende bende gidicem yoksa iki bebeyle ormana dönerim ben şimdiden kara kara düşünüyorumm dur emojimi koyayım

siz yenimi geldiniz aramıza adınızı hatırlayamadım özür dileyerekten
Yok ne özürü. Hamile olduğumu 11 ağustosta net olarak öğrendim o zamandan beri buradayım aslında da pek konuşacak bir şey bulamıyorum ben çok şükür sıkıntısız geçiyor hamilelik. Bir de tecribesiz olunca kimseye bir yardımımda dokunmuyor.susup okuyorum o yüzden

gizli takipçi . tecrübeli olunca inan daha çok kemiren soru çıkıyor ortaya. şimdi cinsiyeti, hareketleri, doktoru herşeyde bi fikir olunca çok zor ilk bebede ay ne güzel heyecan sağlıkla gelsin inşallah hepsi.

burda tel paylaşımı yasakmı oluyor. Sanki 2021 de öyle okumuştum ? ban mı yapıolar bi yeremi atıolar bişi oluyodu
Bunun için özel mesaj grubu kurmamız lazım, oraya atmamız lazım numaralarımızı. Zaten şu an buraya atarsak herkes okur alabilir numaraları :)
Anlayan biri özel mesaj grubu kursun burda, orda numaralarımızı verelim

nasıl acaba bi araştırayım bende kurabilirsem ne mutlu ama anlayan vardır burda illa ya . huhuuuhuuu gezmelerdekileeer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…