2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ben biraz araştırdım bir radyasyon vs yok cihazda sonuçta ve derinin bikaç mm altına ışın atıyor diye bir zararı yok diyorlar. Sadece hormonlara bağlı olarak hamilelikte tüylenme arttığı için bir işe yaramayacaktır oyuzden bosuna yaptırmayın diye okudum. Ama benim evde ıpl cihazım var. Geçen hafta yüzüme yaptım. Yüzümü başka bişeyle alamam çünkü. Birde koltuk altıma yaparım geri kalan yerleri doğuma kadar ağda ile halledeceğim

Bende aynıyım bende yüzümde kullanıyorum sadece. Aldığımdan beri öyle yapıyorum gerçi de artık doğumdan sonra bir yerle anlaşıp tüm vücut yaptırmayı düşünüyorum

Kızlar salı gunu oglumu kedi tirmaladi ve kuduz asisi yaptırdık. Sonra ben onu emzirdim. Oglumda kuduz virüsü varsa bana emzirme yolu ile geçer mi ya. Salya yolu ile bulasiyormus ya. Meme ucundan geçer mi bana. Oglumu tirmalayan kediden bisey yok bugün 4.gunu. ama şuan hamileyim diye de sanırım hormonal olarak endişe ve panik bende tavan yaptı. Daraldım stres oldum. kuduz polikliniğine sorduk. Oyle bulaşmaz zaten oğlunuzda virüs yoktur. Kuduz kedi vakası yok izmirde dediler. Bu cevap tatmin etmedi beni. Bikac doktora instagram hesabından yazdim. Onlar da bulaşmaz dedi ama yok ben asla rahatlayamiyorum. Yemin ederim stres tavan yaptı bende. Meme ucu açık işte. Geçer nasil geçmesin ya ben fazla evhamliyim zaten bi de suan hamilelik falan. Psikolojim hiç iyi değil. Buraya yazıp rahatlamak istedim

Ben doktordan çıktım arkadaşlar bebeğimin maalesef kalbi durmuş, ödem olmuş. Ağla ağla eve gidiyoruz pazartesi bulunduğumuz yerde bir doktora gidip işlemleri konuşacağız çok üzgünüm
Cok üzüldüm. Bu cümle asla teselli olmaz ama doğduktan sonra böyle bisey yasasaydiniz daha çok yıkım olacaktı. Bir de bizlerin elinde olan bir durum değil. Maalesef tek yapabildigimiz bebeklerimizi karnimizda tasiyabilmek. Hepimizin basina bu gelebiliyor ve onu yaşatmak icin daha fazlasina gucumuz yetmiyor. Ağlayıp rahatlayın başınız sağ olsun

Allah korusun seni çok iyi anlıyorum bende hep evhamliyimdir ama kendini ikna etmek zorundasın bak bu şekilde bulaş olmazmis kafanda fusundukce daha da artıyor korku o duygu gelince bulaşma olmaz bu şekilde diye ikna et kendini

Ben doktordan çıktım arkadaşlar bebeğimin maalesef kalbi durmuş, ödem olmuş. Ağla ağla eve gidiyoruz pazartesi bulunduğumuz yerde bir doktora gidip işlemleri konuşacağız çok üzgünüm
Ah inanamıyorum canım ya çok üzgünüm neden peki, kanda pıhtılaşma falan var mıydı
Lütfen üzme kendini, keşke elimizden bi şey gelse ama her şey Allahtan

Hiç bilgim yok canım ama doktorlara sormuşsun bulaşmaz dedilerse bulaşmaz bence emzirmeyle

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun. Keşke elimizden bir şey gelse. Ama verende Allah alanda öyle düşün canım. Doğduktan sonra belki daha farklı bir şey olacaktı o yüzden şimdi böyle oldu belki de. Ne dersek diyelim boşa olacak tahmin ediyorum ama her şerde mutlaka bir hayır vardır canım. Bunu düşün bol bol dua et. Dualarımızdasın bizleri habersiz bırakma. İnşallah en kısa ve doğru zamanda Allahım tekrar nasip etsin.

Çok geçmiş olsun canım benim rabbim daha iyisinş daha sağlıklısını en kısa zamanda tekrardan nasip etsin inşallah kaçıncı haftada durmuş peki bişey söyledi mi doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…