2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
vallahi hamilelikte çıkan tüyler hiçte dökülmüyor oldugu gibi hatta daha güçlü kalıyor :KK70: :KK70: varmı dökülen ya merak ettim benimde karnımda çoğaldı sevimsiz bi şekilde
Benimde karnımda olmaya basladı bir tane bile tüyüm yoktu göbeğimde smdi heryerini sardı 😩

Kızlar beni yanlış anladınız
Ben Sizcesini sormuyorum 🤭
Kullanma talimatından vs diğer konulardan en az sizin kadar haberdarım
Ben elle tutulur makale/araştırma ya da güvenilir bir kaynağa eriştiniz mi diye sormak istedim bu konu hakkında.
Sanırım yok, ben yine doktorumun cevabını bekleyeyim bakalım. Size de yazarım 😇

Güncelleyeyim mesajı, doktorum kullanabilirsin demiş.

Eklentiler

• D2010B7A-5016-4286-B6AE-23C190EE69C7.jpeg
    D2010B7A-5016-4286-B6AE-23C190EE69C7.jpeg
    200,4 KB · Görüntüleme: 71
vallahi hamilelikte çıkan tüyler hiçte dökülmüyor oldugu gibi hatta daha güçlü kalıyor :KK70: :KK70: varmı dökülen ya merak ettim benimde karnımda çoğaldı sevimsiz bi şekilde
Ben bu konuda çok bilgisizim ama kitapta öyle yazıyor, o yazılana inanmak istiyorum. Eğer öyle olmasa doğum yapan her kadın tüylü tüylü dolanır bence. İnşallah dökülüyordur 😀😀

Kızlar beni yanlış anladınız
Ben Sizcesini sormuyorum 🤭
Kullanma talimatından vs diğer konulardan en az sizin kadar haberdarım
Ben elle tutulur makale/araştırma ya da güvenilir bir kaynağa eriştiniz mi diye sormak istedim bu konu hakkında.
Sanırım yok, ben yine doktorumun cevabını bekleyeyim bakalım. Size de yazarım 😇

Güncelleyeyim mesajı, doktorum kullanabilirsin demiş.
madem öyle nedir hamileler için sakıncalı deniyor kafam karıştı. Ben yarısındaydım lazere gidiyordum doktorum devam ettirmemişti.

Canım ben de doktorumu değiştirdim 6+2de eski doktoruma gitmiştim 11+4te yeni doktoruma gittim
Eğer su anki doktorunun yeterli bilgi vermediğini, bir şey kaçırdığını düşünüyorsan haftaya yeni doktoruna gitmelisin. Ama sadece tavır sikintisiysa normalde ne zaman gideceksen beklemen daha iyi olur. Ben olsam öyle yapardım 😊
Bilgi de vermiyor. Kaçırıyor da. Gerçekten kötü bir mahluk. Bir daha kesinlikle gitmemeye karar verdim. İyice düşündüm.😏
Bu hafta içine bir gün ayarlayayım o zaman canım, hepiniz hemfikirsiniz zaten. 🙏🏻💕

bende her gün bir tane içmeye çalışıyorum türk kahvesi faydası var diye duymuştum.
İçebilsem ah 😢
Çok komik ya şu hormonlar 😆
düşüncede kahve içmek istiyorum ama canım istemiyor.

Bu arada benim doğum sonrası döküldü o tüyler, eski seyrine döndü hep.
Göbeğimde siyah siyah kıllar çıkmıştı yoksa hamilelikte 🤦🏻‍♀️ Öyle kalacak diye çok korkmuştum.

Ben bu konuda çok bilgisizim ama kitapta öyle yazıyor, o yazılana inanmak istiyorum. Eğer öyle olmasa doğum yapan her kadın tüylü tüylü dolanır bence. İnşallah dökülüyordur 😀😀
hayal edemedim şuan soda kaldı boğazımda ahahah :halay: bir whatsapp grubu kuralım burda emoji az ya kendimi ifade edemiyorum ahahah

Bilgi de vermiyor. Kaçırıyor da. Gerçekten kötü bir mahluk. Bir daha kesinlikle gitmemeye karar verdim. İyice düşündüm.😏
Bu hafta içine bir gün ayarlayayım o zaman canım, hepiniz hemfikirsiniz zaten. 🙏🏻💕
canım git başkasına miss gibi zaten kaç defa gördü ki bu seni :KK59: için rahat etmiş olur hem

Türk kahvesi o tesiri vermiyor 🥲
Ben her gün böyleyim neredeyse aldı başını bi uyuşukluk öyle gidiyor 😔
Bu zamanla düzelecek emin ol. Bende öyleydim. Hatta herkese eğer biraz daha uyursam, uyku zehirlenmesi yaşayacağım, hiç bir günden bir şey anlamıyorum sürekli uyumak istiyorum diyordum. Akşamda 10 gibi uykum geliyordu bu hafta maşallah gece 3 te uyuduğumda oldu, hatta sabahında 7 de uyandım diğer gün 12 ye 1 e kadar yine ayaktaydım. Düzeliyor yani dert etme bunu 😊

İçebilsem ah 😢
Çok komik ya şu hormonlar 😆
düşüncede kahve içmek istiyorum ama canım istemiyor.

Bu arada benim doğum sonrası döküldü o tüyler, eski seyrine döndü hep.
Göbeğimde siyah siyah kıllar çıkmıştı yoksa hamilelikte 🤦🏻‍♀️ Öyle kalacak diye çok korkmuştum.
hadi darısı bizeee bizimde dökülsünnn

madem öyle nedir hamileler için sakıncalı deniyor kafam karıştı. Ben yarısındaydım lazere gidiyordum doktorum devam ettirmemişti.
Yani bilemiyorum ama en çok 2-3 cm’lik derinlikte siyah kıl köklerine etki eden bir cihaz.
sanırım net veri olmaması kullanmama konusunu +1 öne çıkarıyor kar/zarar hesabında.
Ya da belki hamilelikten hormonların kıllara etki etmesinden ötürü hamilelik sonrasına erteletiyor olabilirler. Aman hamilelikten sonrasında da emzirme dönemi soru işareti yapacak bu sefer. Kadın olmak zor 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Yani bilemiyorum ama en çok 2-3 cm’lik derinlikte siyah kıl köklerine etki eden bir cihaz.
sanırım net veri olmaması kullanmama konusunu +1 öne çıkarıyor kar/zarar hesabında.
Ya da belki hamilelikten hormonların kıllara etki etmesinden ötürü hamilelik sonrasına erteletiyor olabilirler. Aman hamilelikten sonrasında da emzirme dönemi soru işareti yapacak bu sefer. Kadın olmak zor 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
şeyde olabilir evdeki cihazla merkezdeki cihazlarda farklı olabilir. Ondan okeylemiş olabilir

aynen canım. illa bi ışın var çünkü cihazda
Yani elimizdeki telefonlar bile zararlı ekstra vücuda bisey yüklemeye gerek yok bende aldım inan 2 sy düzgün kullanamadım ins sag salim doğurup emzirme dönemi bitince merkezde kol altı bacak genital bölge içindeki evdeki cihazı kullanicam ins

Bu zamanla düzelecek emin ol. Bende öyleydim. Hatta herkese eğer biraz daha uyursam, uyku zehirlenmesi yaşayacağım, hiç bir günden bir şey anlamıyorum sürekli uyumak istiyorum diyordum. Akşamda 10 gibi uykum geliyordu bu hafta maşallah gece 3 te uyuduğumda oldu, hatta sabahında 7 de uyandım diğer gün 12 ye 1 e kadar yine ayaktaydım. Düzeliyor yani dert etme bunu 😊
Hiç böyle olmamıştım valla
Şu ilk 3 ay çok tatsız, hızlı geçse keşke

X