2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Aaa öyle mi ben devlette sordum ikiliyi yapmak zorunda mıyım diye. Hayır hiç bir şeyi yapmak zorunda değilsin senin vereceğin karara bağlı herşey dedi
Canim ben devlette yaptırmadım, sadece istemiyorum diye kağıt imzalattilar, bunu da ilerde doktora dava fln açarız diye yapiyorlar

Günaydın canım sana bir şey soracağım.
Şimdi ben doktorumu değiştirmem gerektiğini ifade etmiştim çünkü insan gibi davranmıyor. Artık onu çekemicem.
En başından ona gidiyorum. Normalde 12+0’da tekrar gidecektim. Bana vitaminler verecekti ayrıca burun kemiği ense ölçümüne falan bakacaktı.
Fakat şimdi yeni bir doktora başlayacağım için o kadar süre beklemeden randevu alsam mı? Şimdi 10+2’yim. 3 ayın dolmasını beklemeden yeni doktora görünmem daha mı iyi olur sence? Ne düşünüyorsun bu konuda?
A AloeeVeraa canım sana da soruyorum aynı soruyu. Mesaj yazdığını şimdi gördüm.
Sizce ne zaman gideyim? Tecrübenizle fikir istiyorum😇
Canim bi arkadaşım ankarada özel bi doktorla aynı şeyi yaşayıp, dereyi geçerken at değiştirilmez mantığıyla değiştirmemis, doğum da da sıkıntı yasadi kadınla davalık, mutlaka o doktoru değiştir bence de, bence 12 yi beklemeden de bi git hem suan cok büyük değil ya, bi baksın 12 de belki detaylı ya yönlendirir veya kendi bakar🌸

Canim aynen dün benim cinsiyeti de buna göre söyledi tahminen, bu zaten bilimselmis, kaan kocatepede dinlemiştim, doktor dedi ki bu haftalarda organ belli olmaz ama genital çıkıntıdan cinsiyeti anlarız, gösterdi hatta bak dik, bu erkek büyük olasılıkla dedi bana ,bende aa hocam nub dedim anlattım, adı nubbuymus doğru dedi🤣
bu doktorların bizden öğreneceği çok şey var . Yüzük testi bile bilmeyene doktor demem ben hahahaah:halay:

Evet farklı bir çok marka var hatta bitkisel kullananlar bile var benim konustuklarim da erken den başlamak daha iyi vücudu hazır hale getirmek Lazm o yüzden 10. Haftada başlayın demişlerdi

Şaşırdım ya benimki hiç umursamadi bide devlet yani herşey sana bağlı dedi. Demekki her hastane kendine göre yapıyor
Sağlık ocağına da sormuştum siz ne önerirsiniz diye oda ben yerinizde olsam yaparım ama tâbi yine siz bilirsiniz demişti

İyiyim canm bı sorun yok şimdilik memlekete geldim düğünlere 😁🤣 sen nasılsın ne var ne yok?
Tâbi Canm nerde göstereceği belli değil 😁 bende göbek ve göğüse başlarda sürecem
Zaten memem kilo alip vermekten çatlamış daha da beter olmasın
Erken başlamak daha iyi ya çoğu yerde okudum hatta sordum da
Düğünlerde fazla oynayıp zıplama canım 🤣🤣bidaki kontrolün ne zaman senin peki tarama testleri vs yaptırmıcakmısın

Canım ben paragraflarca yazdım ama sen beni hiç anlamamışsın ki olaya hala olayın çıkış noktasından cevap veriyorsun
Daha ben buna cevap veremeyeceğim uzun uzun anlatacak derman kalmadı zira😃

Sadece her şeyi bilen Allahtır aldığın tüm önlemler demen gibi küçük bir mama parçasıyla tersine de dönebilir.. Buna tüm kalbİmle inanıyor herkese hakkında hayırlısını diliyorum 🙏🏻
Ahahah evet sonradan fark ettim diğer yazdıklarını dediklerinde haklılık payın var tabiki... Kusura bakma uzatmış gibi oldum sadece içimdekileri yazmak istedim . Rabbim hiçbirimize kaldıramayacağı yükü vermesin

Aaa öyle mi ben devlette sordum ikiliyi yapmak zorunda mıyım diye. Hayır hiç bir şeyi yapmak zorunda değilsin senin vereceğin karara bağlı herşey dedi
Arkadaşım Beştepe de doğum yapmak istemiş ikili testi getir demişler .İkili testi olmayanı başka doğum Hastanesi'ne sevk ediyorlarmış . Kuzenim haberi olmadan yapılmış ikili sonuçlarda tesadüfen gördü

O omur ozguven canım naptın ? herşey yolundamı
Canlar selam,
Doktordan çıktım şimdi bebek göründü çok küçük ve yeni gamilelik, adet tarihini söylemesen 5-6 haftalık derdim dedi.
Kalp atışı görülmedi haftaya çağırdı.
Sağlıksız olsa yolk kesesi bebeğe dönüşmezdi di mi🥰

Eklentiler

• 76F4DBFE-72BB-48A4-82D2-0AB04B37E625.jpeg
    76F4DBFE-72BB-48A4-82D2-0AB04B37E625.jpeg
    98,2 KB · Görüntüleme: 66
Canlar selam,
Doktordan çıktım şimdi bebek göründü çok küçük ve yeni gamilelik, adet tarihini söylemesen 5-6 haftalık derdim dedi.
biz demiştik sana annesi maşallah maşallah 6 haftada zor kalp atımı bende 6+3 te duymuştum. Haftayada kalbini dinlersiniz tamamdır. Çoksevindim gözünüz aydınn . lekelenmeni sordunmu ? bittimi şuan bence yerleşmeydi o dün

Canım bence memnun değilsen bekleme hiç değiştir doktorunu daha fazla ilerlemeden. İmkanın varsa şimdiden bi git yeni doktora. 12 de ölçümler için tekrar çağırır

Canim bi arkadaşım ankarada özel bi doktorla aynı şeyi yaşayıp, dereyi geçerken at değiştirilmez mantığıyla değiştirmemis, doğum da da sıkıntı yasadi kadınla davalık, mutlaka o doktoru değiştir bence de, bence 12 yi beklemeden de bi git hem suan cok büyük değil ya, bi baksın 12 de belki detaylı ya yönlendirir veya kendi bakar🌸

Ufkumu açtınız 🙏🏻💕 çok sağ olun canlar❤️ bi an önce harekete geçeyim o zaman.😇

biz demiştik sana annesi maşallah maşallah 6 haftada zor kalp atımı bende 6+3 te duymuştum. Haftayada kalbini dinlersiniz tamamdır. Çoksevindim gözünüz aydınn . lekelenmeni sordunmu ? bittimi şuan bence yerleşmeydi o dün
Progestan verdi, gebeliğin devamı için çalışıcaz dedi🥰
Çok küçük henüz dedi🥰
Yumurtlama tarihime göre 7 hafta olmam gerekir ama demekki geriden geliyo minik❤️

Canlar selam,
Çok şükür canım ins haftayada kalp atısını duyarsın yakalar o ztn minik sonradan merak etme 🙏

Canlar selam,
Maşallah canım gelişim göstermiş ki bebek görünmüş çok şükür, gözün aydın 😍 bi kaç güne kalp atışı da duyulur

Canlar selam,

Haydi gözün aydın canım
Minik adımlarla geliyor gelmekte olan demek ki 🤩😭

X