2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar bişey soracağım ;

Aranızda düzenli saç boyatan var mıydı ben şuan bayagı diplerimi bıraktım öğrendigimden beri boyatmıyorum belli bir süre sonra boyatılıyor mu tecrübeli anneler daha önceki gebeliklerinizde ne zaman boyattınız veya zararlıysa boyatmayalım mı dip boyası kesinlikle yapılmıyor mu ?
ben oğlumda hiç boyatmadım hatta kestirme dediler annem doğumdan bir gün önce kendi kesti saçımı :KK200: ama boya için bitkisele izin veriyordu sanırım doktorlar.

ben oğlumda hiç boyatmadım hatta kestirme dediler annem doğumdan bir gün önce kendi kesti saçımı :KK200: ama boya için bitkisele izin veriyordu sanırım doktorlar.
Evet bende duydum onu neden kestirme diyolarki acaba bitkisel için dipe izin veriliyomuydu acaba bende bakıcam bakalım suanlık cok rahatsız etmiyo zararlıysa tabikide öncelikle bebişin saglıgı önemli

A a a a seni bekleteyimmi biraz oyalanayım içerde😂😂😂😂 yaa şaka gibi cinsiyetleri de ögrencez birlikte bu gidişle birlikte doğuma da gideriz😂😂😂

hahaha beklet canım sanın sağolsun :-)
inşallah hem cinsiyet hem de sapasağlam olduklarının haberini alalım
ikimizde sevinçle çıkalım, gerçi sen benim çıkışı görmeyeceksin ama yazarım, önce seninkine seviniriz :KK19:
bi bakmışsın el ele doğumhanedeyiz :KK45::KK45:

hahaha beklet canım sanın sağolsun :-)
inşallah hem cinsiyet hem de sapasağlam olduklarının haberini alalım
ikimizde sevinçle çıkalım, gerçi sen benim çıkışı görmeyeceksin ama yazarım, önce seninkine seviniriz :KK19:
bi bakmışsın el ele doğumhanedeyiz :KK45::KK45:
Amin canım benim insallah saglıklı tertemiz sonuclarımız olsun 💛💛

Yaaaaaaa ayyyy kesin belli oldu yaniiii 🫣🫣🫣🫣🫣 ramzi nerdeydiki kuzum sende peki ? hayırlı olsun canım benim pipi gözüktü 💙💙💙 ya daha dün betalarımızı söylüyorduk smdi cinsiyetlere geldik
Canim ben ikili yaptırmadim detaylıya gittim o yüzden, bebek zaten benim 12 hafta çıktı artık 6 gün önce dollendigi kesin dedi doktor, bu ayda perinotolog cinsiyet 100 de 100 belli olmaz ama cinsiyet organi cikintisindan anlarız dedi, dikti hatta gösterdi, yanılmam zor gibi konuştu 😅

Yaaaaaaa ayyyy kesin belli oldu yaniiii 🫣🫣🫣🫣🫣 ramzi nerdeydiki kuzum sende peki ? hayırlı olsun canım benim pipi gözüktü 💙💙💙 ya daha dün betalarımızı söylüyorduk smdi cinsiyetlere geldik
Senin de gözün aydın canim, bende kizciydim sanki sende kiz istiyordun, sasirdim ya , yumurtlama günü olmadi benim ilişki saniyordum o yüzden kesin kız diyordum

Ramzime göre kiz gibi ya ,6. Hafta , ramzi tutmuyor bence

Eklentiler

• 20220815_211954.jpg
    20220815_211954.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 37
X