2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
günaydın kızlar, dün akşam komik bir şey oldu
yemek yediğimiz yere faz.ıl s.ay gelmişti, biz de dedik bebişin şansına hatıra resim çekilelim
ama kendisi tarafından reddedildik :KK53:eşim biz kalkarken rica etti foto çekinebilir miyiz diye yemekten sonra diye geçiştirdi. bebişimize ilk sanatsal hatırasını verecektik olmadı :confused:
Ya belki canı sıkkındır ne bilelim :)
boşver bebişin kendisi inşallah sanatsal faliyetlerini kendisi yürütür :)

hahahhah ayy eş diyince şu cinsellik durumları benim sinirlerimi bozmaya başladı artık diyorum ki ben böyle olacağını bilmiyodum herşeye dikkat aman dur aman öyle yapma tövbe tövbee bu neymiş 😂😂😂😂
Siz ilişkiye devam ediyor musunuz?ben doktor bişey demeden henüz başlamadım yarın sağlıkla görürsem bebeğimi inşallah sorucam doktora ilişki serbest mi diye :)

Valla ben de iki kese görüyorum.
Kist olamaz en son beş ay önce gitmiştim kontrole tertemizdi rahim 5 ayda bu kadar büyüyemez kist olsa diye düşünüyorum.
Yarın her şey belli olur saat 10:30 da inşallah doktor randevusu var.
Doktor bunu nasıl göremedi ve bi yorum yapmadı ben hala onu düşünüyorum benimde randevum yarın birlikte müjdeli haberler alalım inşallah

Eklentiler

• 2A18A3FC-67D5-4E6A-9E43-39C773282298.jpeg
    2A18A3FC-67D5-4E6A-9E43-39C773282298.jpeg
    81,6 KB · Görüntüleme: 56
Benim normal tansiyonum 10a 6 su an bu civardayim şükür
Benim biraz aç kalmak zorunda olsam ya şekerim ya tansiyonum düşüyor ya bayılacak gibi çok kötü oluyorm sizde de böyle mi kan tahlillerimdwde açlık şekerim çok düşük çıkıyor 68 falan ama sürekli yiyorm

merhaba , medipol esenlerde hangi doktora gidiyosunuz acaba orayı öneriyolar burcu hanım var sanırım iyi doktor diyolar.
Fatma hanıma gidiyorum canım Burcu hanım çok beğenildigi için özel randevu alıyorsun daha pahalı imkanın varsa onu tavsiye ederim yoksa Fatma Bilgehan birde yabancı bir doktor var çok eski orada bulgar göçmeni anlarsın zaten kesinlikle tavsiye etmiyorum son dogumum ona denk geldi burda anlatmayayim rezaletti devlet hastnesinde gibi davranmıştı.

X