2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Birde şöyle birsey oldu, ben kararsızım ikili testte ama yaptırırım diyordum son karar olarak, doktor tanıdık, anlattı şey dedi genetik rahatsızlığı olursa sonlandiracakmisin bende yok hocam dedim, tamam gerek yok ikiliye fln detaylı baksak yeter dedi, daha sonra hiç uzatmadı , bende doktor olarak tabi yaptır der saniyordum, vazgeçmiş oldum yani ikilide yaptirmiyorum ben🤔
Benim doktorum kesinlikle yaptırılması gerekiyor tarafından konuştu hep çünkü bazı durumlarda bebeğin yaşama ihtimali yok ya da doğarsa çok az yaşıyor. Bu durumları söylemedi mi?

Benim doktorum kesinlikle yaptırılması gerekiyor tarafından konuştu hep çünkü bazı durumlarda bebeğin yaşama ihtimali yok ya da doğarsa çok az yaşıyor. Bu durumları söylemedi mi?
Canim doktorumda doc Dr, proflugu almasına da az kaldı hatta, bu testlerde çıkan sonuca göre yapılacak hicbirsey yok , yani tedavisi yok , aldirmayacaksan mantığı yok dedi, açıkçası bu konuda ki tavrına bende şaşırdım, kesin yaptır diyor saniyordum doktorlar

dışarıda (midpointte) salata yedim dün.
inşallah suya daldırıp çıkarmıyorlardır :dua: ekşi ihtiyacım çok fazla dayanamadım..
ama bugün hiç keyfim yok baş boyun ağrısıyla kalktım ve parol içtim
zaten artık haftada 1 kez parol içiyorum illa bitmeyen boyum ağrıları sağolsum
bi de buna canım sıkıldı, umarım kötü bir etkisi olmaz :KK43:
üstelik bugün evlilik yıl dönümüm :tokat:

Canim doktorumda doc Dr, proflugu almasına da az kaldı hatta, bu testlerde çıkan sonuca göre yapılacak hicbirsey yok , yani tedavisi yok , aldirmayacaksan mantığı yok dedi, açıkçası bu konuda ki tavrına bende şaşırdım, kesin yaptır diyor saniyordum doktorlar
Dediğim şey ekstrem durumlar ve zaten çok sorunlu embriyolar baştan eleniyor sanırım. Yani endişelendirmek için demedim ama senin için rahatsa önemli değil tabi ki.

inşallah suya daldırıp çıkarmıyorlardır :dua: ekşi ihtiyacım çok fazla dayanamadım..
Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun :) benim de başım ağrıyor sürekli.

Parola bisey diyemem ama lütfenn dışarıda salata filan tüketme

Ya şu 3 hafta içinde hepimizin cinsiyetleri tamamlansada rahatlasak artık kör olduk ultrason fotolarından 😂😂😂 alınmı cıkık yuvarlakmı popo mu var pipi mi var kutumu var 😂😂😂😂
kendimi uzman kadın doğumcu gibi görüyorum hahahahaah :halay::halay:halbuki hiç bişi anlamıyorum haahahah. çok değil 1 aya hepimiz öğrenmiş olcaz kısmetse :KK71:

Bence sakin olmaya gayret gösterin ben adete göre 5+6 di usg de 6 +5 dı kalp atışını duydum kızım çok çabuk gelişiyor du baştan beri haftasından öndeydi . Bu hamileliğim de tam tersi 7 haftalıkken gittiğimde bebeğide keseyide 2 farklı usg de göremediler en son vajinal usg de görüldü bthcg de pek yükselmemişti ama dediğim gibi vajinal usg de gözüktü çok şükür. Geçen hafta kalp atışını dinledik . Yani demem o ki bazı bebekler geç gelişiyor küçük oldukları için gözükmüyorlar bence endişelenecek hiçbir durum yok her hamilelik farklı
Allah ikisini de bağışlasın size maşallah🙏
Aslında çok sakinim, kızıma hanileyken çalışıyordum bu gibi şeylere kafa yormuyordum zaman geçiyordu.
Şimdi çalışmıyorum o yüzden boşluktan bu konuya sarıyorum.
Aslına baktığınızda her türlü sonuca hazırım, Allah var olan evlatlaırmıza sağlık versin, sağlıksızsa kendiliğinden gidecek zaten.
Eşim ve benim huzurumuz daim olsun gerisi kolaylıkla gelir inşallah🙏
Çok teşekkür edrim moral oldunuz❤️

Dediğim şey ekstrem durumlar ve zaten çok sorunlu embriyolar baştan eleniyor sanırım. Yani endişelendirmek için demedim ama senin için rahatsa önemli değil tabi ki.
Canim valla doktor beye güveniyorum bide ne bilim olacak olan oluyor, insan kaderini yaşıyor, herseyin hayırlısı, inşallah hepimizin ki sağ salim doğar😊🌸

Nerdeyse yüzde 50 tahminler ama doktor şey dedi babamızın adını söyleyerek kafası onun kafasına benziyor dedi, o noktada bizde acaba mi dedik 🤣 yarın detaylı ultrasona göreceğim muhtemelen belli olurmus😅
A a a a cok heycanlı yarın bir tahmin olur o zaman doktordan 😊

Canım bende ilk haftalar bilmiyodum yiyodum da kesinlikle yenmemesi gerek bundan sonra tüketme dışarda balık yedigimdede sadece bende kuru soğan rendesiyle havuç rendesi istiyorum diğer kıvırcıklar salatalık domates göbekler rokalar maalesef bilmşyorz

Canım bende ilk haftalar bilmiyodum yiyodum da kesinlikle yenmemesi gerek bundan sonra tüketme dışarda balık yedigimdede sadece bende kuru soğan rendesiyle havuç rendesi istiyorum diğer kıvırcıklar salatalık domates göbekler rokalar maalesef bilmşyorz

şu balığı nasıl yiyeceğim bilmiyorum..
hamileliğin 6. haftasında biz bi yunan turu yaptık orda deniz ürünleri-domates soğanlı salataların biri geldi biri gitti.. bir uzo kokusu hakimdi zaten etrafta..
sonrasında dönünce ben bir tiksindim balıktan salatadan hatta yunanistan adı geçince bile midem bulanıyor.:mad:
eşim de bu akşam eskiden hep gitmek istediğim bir mekana kutlama yemeği ayarlamış. mekanın balkon kısmına.
mekanı bir duydum anammm orası meyhane içeriden meze rakı kokuları arasında ben o balkona çıkamam kusarım dedim
adama iptal ettirdim mekanı öyle bir tiksinti... şimdi kös kös oturacaz herhalde evde :KK53:

X