2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ben kızıma hamileyken ilk kese görüntüsü bu şekildeydi

Eklentiler

• 28C05A8A-FE17-4587-ADF2-98B102CB6300.jpeg
    101,7 KB · Görüntüleme: 63
Canlar selam. Umarım hepınızın hamileliği çok güzel geçiyordur Goruyorum hep cinsiyet konusuluyor. Benim de ılk gebeliğim ve tek çocuk düşünüyorum. Kız olmasını o kadar cok ıstıyorum ki etmediğim dua kalmadı. Bu kadar çok bir cinsiyeti istemek doğru değil biliyorum ama kendime engel olamıyorum baktığım tüm teorilere göre de erkek çıkıyor hergün bunu düşünüyorum artık napcağımı şaşırdım.
Öyle işte içimi dökmek istedim size

Ultrasonda bebeğin gözüktüğü resmî istiyorsanız yuvarlak değildi 7 haftalık ilken bu şekilde idi
Benim bildiğim teorilerin hepsi sende tutmuş canım. Ben 5.haftada kese yuvarlaksa erkek oluyo diye biliyorum, senin yuvarlakmış. Ramziye göre de bebek soldaysa erkek oluyo ve senin soldaymış :)

Rabbim gönlüne göre versin hayırlısı olsun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Yüzük testi inanılmaz ama herkeste doğru çıkıyo benim oğlumda ileri geri gidiyodu, bunda daire çiziyo çok hızlı. Sonucu bekliyorum heyecanla :)

Benim bildiğim teorilerin hepsi sende tutmuş canım. Ben 5.haftada kese yuvarlaksa erkek oluyo diye biliyorum, senin yuvarlakmış. Ramziye göre de bebek soldaysa erkek oluyo ve senin soldaymış :)
Benim de ilk kese yuvarlakti, 6+5 te de baya solda duruyo bakalim benim de tutucak mi

Boşuna canını sıkma canım; bu teorilerin hepsi zaten %50 ihtimalli sonuçta ve sayfalarda doğru çıkanlar paylaşıyor.
Öncelikle hayırlı sağlıklı ve sonra inşallah gönlündeki gibi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…