2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ultrasonda bebeğin gözüktüğü resmî istiyorsanız yuvarlak değildi 7 haftalık ilken bu şekilde idi
Evet canim ramziye gore de erkekmis demek tutmus benim de boyle solda bakalim ben ne zaman ogtebicem

Eklentiler

• 20220816_134934.jpg
    93,4 KB · Görüntüleme: 78
Hep sağlıkla büyüsün maşallah ben hiç anlayamadım net değil foto. Bacak arası pozu sanki ama görünmüyo anlaşılmıyo

Herkese iyi akşamlar. Kizlar benim karnım çok büyümüş bu göbek mi kilo aldım da mi böyle oldu bilmiyorum daha 3 aylık olmayan bebekte bu kadar büyür mü karın? Hayatımda hiçbir zaman bu kadar büyük karnım olmamıştı bebektense sevinirim ama bu kiloysa çok vahim
Bugün en yakın arkadaşım doğum yaptı. Onu bebeğiyle görünce o kadar duygulandım ki anlatamam. İnşallah saglikli bir hamilelik geçiririz de biz de o günleri görürüz harika bir histi

Evet canim ramziye gore de erkekmis demek tutmus benim de boyle solda bakalim ben ne zaman ogtebicem
Ben Ramzi teorisini bilmediğim için onu yapmadım,benim görümcem yüzük testi yapmış onda daire çizmişti ve bebeği gerçekten kız olmuştu. Bu testi bende de yaptık benim ileri geri gitti öyle olunca oğlan oluyormuş yani öyle diyorlar. Tabi allahtan başka kimse bilemez sağlıklı olsun gerisi önemli değil Ama istersen bi dene heyecan oluyor en azından

Yaptim onu daonu yapmam mi ama tam anlayamadim benimde ileri geri gitti sanki bi kac defa denedim. Bide ben ruyamda 3 kere falan gordum hep erkek gordum o yuzden erkek gibi geliyo kiz olursa sasiririm baya

Eğer 2. Gebeliğinse karın çabuk çıkıyor benim 2. Gebeliğim çabuk çıktı Amin

Bunda belli biraz ama çok erken değil mi ya maşallah bu kadar erken bu kadar net pipi oluyo mu :) kesin mi dedi canım
Bana da erken geldi hiç beklemiyordum ilk hamileliğim de kızımı tam 12. Hafta da öğrendim yani haftaya bekliyordum öğrenmeyi Ama doktor pat diye söyledi pipi görüyorum dedi Cinsiyet partisi yapacaktık yalan oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…