Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Yanlis anlamani istemem ama sana doktor senin için tehlikeli vs dedi mi yani bunu öngörerek bişey mi dedi sanki bu konuyu fazla takıyorsun gibi geldi özür dileyerek söylüyorum doktorun sana bak rahim boyun kısalıyor vs tarzı bu ölçü çok.riskli dedi mi
Hayır canım estağfirullah yanlış anlamıyorum fikirlerinizi almak için sizinle dertleşmek için yazıyorum bende 😕 malesef ki kardeşimde aynı şey oldu böyle 30 mmlerdeydi ölçüsü sonra 25. Haftada 24 mm e düştü birden o haftadan sonra da doktor dikiş atmadı bende ister istemez düşünüyorum zor zamanlardı sağ salim kucağına aldı tabi ama sadece tuvalet için ayağa kalktı o yüzden böyle korkuyorum sanırım 😏 yinede cevabın için teşekkür ederim 🥰

Hayır canım estağfirullah yanlış anlamıyorum fikirlerinizi almak için sizinle dertleşmek için yazıyorum bende 😕 malesef ki kardeşimde aynı şey oldu böyle 30 mmlerdeydi ölçüsü sonra 25. Haftada 24 mm e düştü birden o haftadan sonra da doktor dikiş atmadı bende ister istemez düşünüyorum zor zamanlardı sağ salim kucağına aldı tabi ama sadece tuvalet için ayağa kalktı o yüzden böyle korkuyorum sanırım 😏 yinede cevabın için teşekkür ederim 🥰
Herkesin süreci farklı canım herkesin doğumu nasıl farklıysa bence senin yapabileceğin maksimum şeyi yaparsın doktor birsey demeden sitrese sokma kendini inan tecrubelerime dayanarak söylüyorum hamileliğin nasıl geçiyorsa bebeğinde doğunca o karakterde oluyor.

Evet canım haklısın hep kötü yorum okuyorum etkileniyorum sanırım 😏
Hiç okumaa, internette seni rahatlatacak bişey yazmaz 😅 Ağrılar, sızılar hepimizde oluyor ara ara ama sen bebeğinin mucizesine, varlığına odaklan bu anlar geri gelmeyecek 🥹

Kızlar, bugün biraz daha iyiyim. Ruh hallerim çok dalgalı. Bebeğimi düşünmek zorundayım o yüzden psikolojimde yas tutmayı doğumdan sonraya ertelemeye çalışıyorum. Baş sağlığı dileyen, dua eden herkese teşekkür ederim. İyi ki varsınız 🙏

X