2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Çılgınsın ya

Çok şükür bebeğin iyiymiş canım. Artık karın hızla büyüyecek kabullenmek lazım :)
Fetalden di hayırlı güzel sonuçlar çıksın inşallah

ahaha çok tatlısın ya

Kızlar bir şey daha sormak istiyorum. Sol kasığıma arada bıçak vurup kaçıolar gibi 3 saniye kadar diyim. Netten baktım çok normalmiş ama yaşayan varmı ?
Evet bende de oluyor ara ara, son görüşmemizde sormuştum, rahim büyümesinden kaynaklı kasların gerilmesinden olur demişti.
Dünden beri bende de ara ara gelen vajinal baskı hissi var. Sanki bişi yukarıdan aşağıya baskı yapıyor gibi. Dakikada 1 defa sancı giriyor sonra geçiyor. Bu böyle yarım saat kadar sürüyor sonra bir kaç saat yok. Doktoruma yazdım hemen, emin olmak için kliniğe çağırdılar baktılar bir sıkıntı yok bebekte de rahimde de dediler. Aktif bir kanama olmadığı müddetçe korkmayı gerektirecek bir durum yok dediler. Bu baskı hissini yaşayan var mı? Gebeliğin son haftalarında olurmuş normalde, internette öyle yazıyor baktığımda

maşallah maşallah yemekten tiksinme olayı bendede oldu. tatlı görmek istemiyorum mesela ki normalde bayılırımmm
Bende normalde tatlıya pek düşkün değildim şuan tatlı yiyorum Ekşiyi çok severdim hamilelikde sonra midemi yakıyormuş gibi bir his oluyor o yüzden pek ekşi yiyemiyorum ah hamilelik çok değişik herseyimizi değiştiriyor

Allah korusun canim öyle biseden şüphelenmeye doktor derdi tabi, cok sağlıklı maşallah, bunlarda hormonlardan bence çok normal

kızımda dediniz ağzınızdan bir bal damlası gördüm :) demek kızda kasık ağrısı oluyorrrr. Eşim istersen akşam gidelim dedi bakalım geçmezse giderim
Bende kızımda çok kasık ağrısı yaşadım . Afedersiniz tuvalette aniden kaldırıyordu beni sürekli bıçakla deliniyormuş gibiydi :) Bunda ise bir kez bile yaşamadım kasık ağrısı eğer cinsiyet farklı olursa gerçekliliği var demekki

Evet benim için de şu anda embriyocuk. Fetal dna testini cuma günü 10+3 te vereceğim, o zamana kadar eve aldığım kitapları bile okumaya başlamadım ya kötü bişi çıkar da devam etmezse diye. Bundan önce 2 tane kötü tecrübem var, o yüzden çok korkuyorum. Umutlanıp sonra üzülmek istemiyorum sanki. 12 haftayı doldurana kadar hayal kurmamayı planlamıştım, elimden geldiğinde öyle davranmaya çalışıyorum. İnsan çok yapamıyor şu durumda ama olduğu kadar diyelim işte

Ablamda tansiyona alakalı olabilir dedi kontrolde sorucam doktoruma .yemek hazirlarken o buharı bile bunaltıyor beni baş ağrısı yapıyor

Vajinaya baskıyı bebek yapiyor olamaz cok ufak haftaniz . Doktor kontrol ettiyse bir sorun yoktur insallah. Banada doktorum acil bir durumun olmadikca gelme dedi iste. Bekliyoruz kontrol zamanimizi.

Ablamda tansiyona alakalı olabilir dedi kontrolde sorucam doktoruma .yemek hazirlarken o buharı bile bunaltıyor beni baş ağrısı yapıyor
Bencede ondan ben hamile olduğumdan beri iki defa baktım birinde çok düşük çıkmıştı zaten baş ağrımda oluyor kesin tansiyon ihmal etmeyin

Neler duyuyorummm nelerrr az once wc de zor durdum bi bicak geldi gitti suan hicbisi yok

Hayırlı sonuçlar alın inşAllah Rabbim gönlünüze göre versin inşallah Tatlı heyecanlar hepimizde farklı duygular Rabbim herkese nasip etsin ,

Vajinaya baskıyı bebek yapiyor olamaz cok ufak haftaniz . Doktor kontrol ettiyse bir sorun yoktur insallah. Banada doktorum acil bir durumun olmadikca gelme dedi iste. Bekliyoruz kontrol zamanimizi.
Yok bebek yapıyor olamaz evet ama bir baskı hissi var. Ondan korktum açıkçası. Ama neyse ki sorun yokmuş. Eve ultrason alamaz mıyız diye düşünüyordum yoldayken en azından böyle durumlar için hahahaha

Hayatta en korktuğum şey kusmak :) bir kez kustuktan sonra evde baygın bulunmuştum . Ben beceremiyorum kusmayı midem bulansa bile asla çıkaramam fobi resmen bende . Ruhum cekiliyormus gibi hissediyorum bı anda tansiyonum düşüyor kan ter içinde kalıyorum anlatınca bile başıma ağrılar girdi O yüzden en içten dualarımla kusmalarınız biran önce son bulur inşallah

Ay gülmüycemmmm Nekadarda bensin kendimi gördüm resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…