2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ben kızımda uyku ve bu kasık batmasi dışında hiçbir şey yaşamadığım için endiselenmedim açıkçası bana normal geldi sormadım da doktora benim hep bu şekilde geçti 5. Aya kadar falan

Canım aynı dediğin gibi bendeki de
Geçen hafta asiriydi hatta ama rahim buyudugu için, bundan sonra da daha hızlı buyuyecekler inşallah. Dusunsene rahmimiz su an kavun kadar o kadar ağrıması normal kotu düşünme hiç

Bende aynıyım çok şükür hiç bir belirtim yok, karnımda Bi şişlik, göğüslerim de de hafif büyüme var sadece inşallah böyle devam eder ben böyle çok iyiyim.bebişimde inşallah iyidir. Ayın 23 ünde randevum var. Geçtiğimiz haftalarda Bi 2-3 gün mide yanması yaşadım şükür o da yok artık,

Beni listeden çıkartabilirsiniz maalesef boş gebelik geçiriyorum birde duanıza ihtiyaçım var
Ah çok üzgünüm canım inşallah en yakın zamanda sağlıklı bir bebek nasip olsun, üzülme, gönlünü ferah tut. Bazı şeylerin önüne geçemeyiz

Ay bende kasık ağrısı da yok hafif arada bel ağrısı var.Tek belirtim bazı yiyeceklerden tiksinme ve halsizlik fiziksel olarak hiçbir ağrım sızım yok duygusal olarakda bı değişiklik yok çok sakin bir hamileyim sanki ruhum çekilmiş sinirlerim alınmış maşallah

Oy oy maşallah canım ne guzel Bende de çok aşırı bulantı vardı prilam kullandım Bi süre o olmadan yaşayamıyordum ogurmekten lavobodan çıkamıyodum ama Bi kaç gündür içmiyorum iyiyim çok şükür onun haricinde çok fazla göğüs hassasiyeti ara sıra kasıkta batma oluyor akşam erken uyuyorum çok uykum geliyor ama tüm günlük rutinlerime devam ediyorum bugün 2 oğlumda okula başladı sabah 8 den beri mesaideyim cocuklari getir götür ev isleri :)

Ben kızımda uyku ve bu kasık batmasi dışında hiçbir şey yaşamadığım için endiselenmedim açıkçası bana normal geldi sormadım da doktora benim hep bu şekilde geçti 5. Aya kadar falan
kızımda dediniz ağzınızdan bir bal damlası gördüm :) demek kızda kasık ağrısı oluyorrrr. Eşim istersen akşam gidelim dedi bakalım geçmezse giderim

maşallah maşallah yemekten tiksinme olayı bendede oldu. tatlı görmek istemiyorum mesela ki normalde bayılırımmm

Bu Lokman Hekime vereceğiniz ücret mi? Doktora ne kadar vericeksiniz? Çünkü bildiğim kadarıyla kendi muayrnehanesi olan doktorlar ücretlerini ayrı alıyorlar hastane kısmına da ayrıca ödüyorsunuz
Bu doktorun ücreti hastane de şuan 2900 müş yani toplam 15500 yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…