2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Çok üzüldüm canım inşallah oradaki cihazda falan Bi sıkıntı vardır cuma günü hayırlı haberlerle gelirsin

Ah çok üzüldüm canım ama hala umut var bence, belki geriden geliyodur. Kalp atışı duyulmamıştır. Bilemiyorum ama zaman tanımakta fayda var

KuZum allah tan umut kesilmez geriden geliyodur belkide ins güzel haberler gelir cuma günü

Kızlar tüylenme durumunuz nasıl ? Benim ilk hamileliğimde çok geç çıkıyordu tüylerim bı aya kadar az az çıkıyordu .Bunda daha 2 aylık olmama rağmen üst bacaklarımda bile çıkmış tüy normalde sarışınım çok tüy problemim çok olmaz ama 2 hafta önce aldığım tüyler felaket şekilde çoğalmış gebelikten önce lazer epilasyona gidiyordum birde saçlarımı kesmiştim 3-4 cm den fazla uzamış kıl yumağına döndürdü bu bebiş beni

Bende de tüylenme var. Ki lazerliyim yani. Tertemizdim ama tüylerim çoğaldı bu süreçte. Yine de lazerin ekmeğini yiyorum. Kıl değil de tüy olarak çıkıyor en azından. Zayıf şekilde. Ben sarışın değilim. Beyaz tenliyim.
İlk çocuğunuz kız mı erkek mi oldu?
Burdan da bi cinsiyet tahmini yapmaya çalışacağım

Evet belirti olması beni mutlu ediyo sorun değil hiç :) ama kusmasam daha iyi, sadece biraz bulansa o zaman daha iyi oluyo :)
Artık biter yavaş yavaş bunlar da
bende bulandıgında kussamda rahatlasam diodum bulantı daha çok rahatsız ediyor beni hepsi geçiyor çok şükür bugunümüze

ay ben haftada bir yapıyorum 9 ayda 3-4 az bence sakınan göze çöp batar az az hepsinden devam

Tahmin yapacak var mı cinsiyet için ne olursa olsun aldırmam herhalde
Solda görünüyo ama vajinal bakılmış o zaman sağda oluyo canım, sağda olunca kız deniliyo.
İnşallah hayırlı sonuçlar olsun, ben inanıyorum senin bebişin çok sağlıklı

Ay malesef çok çabuk uzuyo tüyler. Çoğalma var mı daha pek fark edemedim onu ama gerçekten çabuk uzuyo

ayy size atacağım bende fotomu. Herkes pc denmi giriyor. mobil varmı ?

Ben de epilasyonluyum tüylenme problemi yaşamadım umarım yaşamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…