2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244

sağol canımcım zahmet verdin

Ahahahahha napiyim kendimde boga burcı olunca yemek yemek benim için nir aşktı
Burç demişken bizimkiler koç olacak.
Erken doğarsa balık.
Balık burcu ve su grubu olan hiçbir burcu sevmiyorum. Kendim de balığım.
Koç olmasını çok isterim. İşin ilginci koç burçlarıyla asla anlaşamam. Ama çocuğum koç olsun istiyorum. Şöyle aktif girişken uyanık bir tip hayalim bu

Evet koç gelsinler ben boga eşim Aslan bi koçumuz olmalı 3 lider burç kimin sözü geçer artık bakalım

Ah benim de öyle erkenden çıktı göbek canım.
İnşallah çatlamadan tamamlarız süreci

Balık çıkmaz bizden, o kadar erken gelmezler gibi :) belki sonlarda doğan olur onlar boğa olur ama çoğu koç olacak hayırlısıyla :)

Kızlar geceleri mutlaka bir kere uyanıyorum tuvalete gidiyorum sonra geri uyumakta zorlanıyorum bir de aç hissediyorum geceleri
Bunlar için çok erken değil mi şimdi böyleyse kim bilir ilerde ne olur

Kızlar geceleri mutlaka bir kere uyanıyorum tuvalete gidiyorum sonra geri uyumakta zorlanıyorum bir de aç hissediyorum geceleri
Bunlar için çok erken değil mi şimdi böyleyse kim bilir ilerde ne olur

Ben 3-4 kez uyanıyordum ilk başlarda. Normal. Şimdi 2 kez kesin kalkıyorum. Ama genelde ortalama 3 defa. Aşırı su da içmiyorum. Daha fazla içmem gerek gün içinde tabii.
Gece aç hissetmek de çok normal. Özellikle erken saatte yemek yiyip geç yatınca gece acıkması daha fazla oluyor sanki.

Özelden fiyat alan kızlar devlete gitmemenizin özel bir nedeni var mı merak ettim de yani çok uçuk fiyatlar şahsi fikrim gerek yok çünkü yaptıkları ekstra bişey de yok tanıdığım bi kaç insan ilk doğumlarını özelde yaptırdı ve şimdi 2. Doğumlarını devlette ve devletten de çok memnun kaldılar sizlerin özel bi nedeni mi var acaba onu merak ettim

Benim devlete gitmeme sebebim daha önce erken doğum yaptığımda kanuni de gördüklerim resmen tramva bıraktılar ben tövbeliyim cok cok zorda kalmazsam asla önünden bile geçmem devlet hastanesinin

Canim,benim dogumun bir kismini kapsayan ozel saglik sigortam var.
Onu degerlendirmek istiyorum.

Günaydın kızlar
Güne kusmayla başladım öğürtü de değil yani. Çok git gelli mide bulantılarım ama 3 gündür gitmedi hep bulanıyo. Bakalım biraz daha sabrediyim diyorum

Hem özel sağlık sigortam var; doğumu Acıbadem lerin herhangi birinde yapacağım hem de devlete gitsem doktor cep telefonunu vermez muhtemelen, en ufak bir şeyde ulaşamam.
Şu anda hem kendi doktoruma istediğim anda yazıyorum veya arıyorum hem de acil durumlar için 2 doktor, 1 perinatolog ve eşimle birlikte asistanı da içeren bir Whatsapp grubu kurdular. Kan sonuçlarım vs de oradan paylaşılıyor ve her şey orada arşivlenmiş oluyor.
Devlette böyle bir olanağımın olacağını zannetmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…