2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Evet cevreden o baskı oluyor malesef, ama dedigim gibi duam hep hayırlı sağlıklı evlat olmasıydı. İster istemez gönlümden kız geçiyordu. Bunu okuduktan sonra üzüldüm yine duam aynı hayırlı sağlıklı evlat olsun her zaman öyle dua ettim. Sadece gönlümden kız diye gecirmicem artık

Yalan değil benim de geçiyo içimden, burda da hep söylüyoruz canım ama yanlış yapıyoruz. Sağlıklı, hayırlı evlatlar versin Rabbim hepimize

İnşAllah canım haftaya çağırdı dua edin görelim yolk saçı

Evet şu an yolk sac görünmüyo ama erken olabilir bence canım. En azından 4-5 gün bekle sonra tekrar gidersin. O zaman netleşir her şey. Şu an daha çok küçük haftası
Öyle dedi doktorda çok yeni bir gebelik geç döllenme büyük ihtimal haftaya gel görürüz dedi inşallah görebiliriz

Canım öncelikle çok geçmiş olsun. Sana yazılan yorumu görünce sessiz kalamadım en azından için rahatlar. ( I ipti )
Ultrason demek ultra soun demek yani soun ses demek ve o alet ses dalgalarıyla çalışıyor. Asla radyasyonla alakalı veya bebeğe zarar vermesiyle alakalı bi sıkıntın olmasın. 24 saat ultrasona girsen bişey olmaz. Bi mühendis olarak içini bu konuda rahatlatmak isterim. Dr una da danışabilirsin.

Ayrıca lütfen kimse bilmediği konu hakkında araştırmadan böyle yorumlarda bulunmasın rica ederim. Zaten hamileyiz ekstra hassasız ve yalan yanlış bilgilerle daha da kötü hissedebiliriz.
Kimsenin kötü bir amacı olduğunu düşünmüyorum ama kulaktan dolma yanlış bilgiler vermeyelim. İyi akşamlar

merhabalar kızlarrr sorum şu
Doktor bana artık demir ilacına başla dedi.
Demir ilacının yan etkisi neydi?
Burda konusulmustu bir ara sanki

Mide bulantısı cevabı gelmesinden çok korkuyorun çok şükür midem bulanmıyorken hiç istemem

Merhabalar

Bence sadece kabızlık olabilir onu da lifli gıdalar ile çözebilirsin
Nifty testi için yer kararı verebildin mi?

Bolu’da eğitim araştırmada Ülkü hanım var tavsiye ederim.

Malesef demir ilacının yan etkisi mide bulantısı canım sabah aç karınla içiliyo bi de, o iyice etkileyebilir.
Benim kanım çok düşük başladım hamileliğe, son kontrolde istersen yazayım artık demir ilacı ama mide bulantım var diyosun, iyice kötü yapabilir dedi. Ben de bekleyelim 12.haftayı dedim

Bu ramzi kimse artik bide benim cocuguma baksin bi kizmiymis erkekmiymis

Eklentiler

• 3F836F3C-1D62-421F-A596-010645EAE92B.jpeg
    95 KB · Görüntüleme: 43
Kesinlikle ben yazdım ama gülüp dalga geçmeyi tercih etti arkadaşımız ama bu konu ortada olan bir konu bile değil tüm doktorlar net sadece doopler yapıldığı zaman ısınmadan dolayı kısa tutulması lazım

Herkeste bulanti yapmiyor ama kabızlık yapabilir her akşam bir bardak kefir ve kuru erik yemeye çalış canım bir de içeriği temiz mi ilacın bak değilse içeriği temiz bir ilaç işte doktorundan

Benzer bir durumdayim 7.haftada gittim kese 7 hafta ile uyumluydu ama bebek yoktu vajinal baktiginda cok kucuk bebegi ve yolku gördü usg makinem 5 haftadan kicuk bebegi gormuyor bebek 5 haftadan kucuk dedi saglikli olmayabilir dedi 1 hafta sonra gittigimde bebek bebek 5+4 cikti kalp atisi duyuldu 1 hafta sonra tekrar gidecegim. O yuzden makine cok önemli baska bir yere de gidebilirsiniz

Bana da aynısını diyorlar. Herkes kız olacağını. Ben de gönlüm ikisini de istiyor. Kızım olsa ayrı oğlum olsa ayrı. Oğlum var diye oğlum olmasın diyemem ki ben oğlum olacağını düşünürdüm hep. Sağlıkla gelsin de mutlu olsun da

Aynen canim bende o yorumu okuyunca etkilendim baya daha hiç bisey demicem zaten cinsiyet belli biz hicbisey yapamayız 1.5 2 Ay sonra öğrenmiş olucaz etkilemek istemiyorum o minik kalbi neyse başımızın üstüne

Aynen canim bende o yorumu okuyunca etkilendim baya daha hiç bisey demicem zaten cinsiyet belli biz hicbisey yapamayız 1.5 2 Ay sonra öğrenmiş olucaz etkilemek istemiyorum o minik kalbi neyse başımızın üstüne
Aynen öyle sağlıkla gelsinler yeterki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…