2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Hangi medicanaya gidiyorsun cnm

buna bende inanmak istiyorumm tatlıdan tiksindim varsa yoksa ekşiiii oğluşum var kızımda olsa fena olmaz teyzeleriiii
Ben de tatlı yiyemiyorum. Geçen gün bir magnum açtım yarısı çöpe gitti. Yiyemedim. Hep tuzlu ekşi şeyler ve makarna ekmek balık gibi şeyler istiyorum. Reçel severdim normalde 2 aydır yemedim. Tahin pekmez yiyebiliyorum şu ara.
Şimdi kıza mı işaret acaba bu bulantım da hiç yok neredeyse. Bu cinsiyet merakı hiç bitmicek bende

bi de ramzi teorisi varmış canım bebegin plasentasının yerleşimine göre bakılan
plasentayı ayırt etmek imkansız o yüzden bilemedim ben de 14. haftada öğreniriz inş
Plasenta yerleşimine göre olan teoriyi bilmiyorum canım :) evet 1 aya öğrenmeye başlarız gibi

Bu arada bugün arkadaşım dedi ki bebeğin için cinsiyeti şu olsun bu olsun dediğin zaman bebek onu hisseder ve üzülür. Öyle şeyleri konuşma söyleme. Onun bilincine işliyor. Onu her türlü kabullendiğini hissetmeli vs.
Bilemiyorum ama araştıracağım bunu.

Selam kızlar 9+4 cinsiyet teorilerini bilenlerin yorumlarını bekliyorum
Eki Görüntüle 3124918
Bana kız olabilir gibi geldi
Kendimce Sebebini açıklayayım
Erkek bebeklerin daha önce canlandığı geliştiği rivayet edilir ya.
7+6 haftalık iken oğlumun el kol ayak tomurcukları vs belliydi. Burada 9 haftalık tomurcuklanan bir bebek görüyorum
O yüzden kız deme hakkımı kullanıyorum

buna bende inanmak istiyorumm tatlıdan tiksindim varsa yoksa ekşiiii oğluşum var kızımda olsa fena olmaz teyzeleriiii
Buna +1 beni de ekleyin
Oğlumda çikolata delisi olmuştum Allah affetsin zararlı olduğunu bile bile de paket paket yedim hep her Allah’ın günü
Şimdi meyve dahi yiyemiyorum canım çekmiyor yani istemiyorum.
Hamur işi olsun böyle protein olsun (et,balık özellikle) hep bunları çekiyor canım.

herşey kıza işaret ediyordu taa ki mide bulantımda yoka kadar. Bende bulantı yeni yeni geçti ama arada hatırlatıyor kendini. Dondurma bi yiyebildiğim tatlı o . Ben kararlıyım bu ay sonu öğrenicem

Bende o civsrlarda oturuyorum da benim doktorum sisli memorialdeydi atasehire gecti baya uzak güzel doktorlar vsr mi orda
Ben memnunum şu an. Beklentiye göre değişir. Ben soğukkanlılığını seviyorum doktorumun. Ama güleryüzlü değil hiç mesela. Vital’deki Dalga Bey’i de çok övüyorlar ayrıca. O da medicana’nın yanında. Haznedar’da

nedense bana da öyle geldi ya bi de popo ucu cıkıntısı kızımda dümdüzdü bunda da öyle

Bu teoriyi G Gzmyts53 çürütür diyim erken döllenmeyse nolcak peki

Kızlar böyle bir bilgi buldum

Hamilelikte Kız Bebek ve Erkek Bebek Belirtileri

Erkek Bebek BelirtileriKız Bebek Belirtileri
Karnın sivri olmasıKarnın yuvarlak olması
Sağ göğsün sol göğüsten büyük olmasıSol göğsün sağ göğüsten büyük olması
Kendini güzel hissetmesiKendini çirkin hissetmesi (nedeni kızınızın güzelliğinizden almasıdır.)
Hamilelik sırasında saçların güçlü ve parlak olmasıSaçların normalden daha yağlı olması
Tuzlu ve ekşi aş ermeTatlı aş erme
Baş ağrısıKaramsar olma
Karnın öne doğru ilerlemesiKarnın yanlara doğru genişlemesi
Hamilelikte ayakların soğuk olmasıHamilelikte ayakların sıcak olması
Bebeğin kalp atış hızı 140 dan küçükseBebeğin kalp atış hızı 140 veya 140 dan fazla ise
Sakin bir hamilelik geçirmeHamilelikte kendinizi sinirli hissetme
Rahat bir hamilelik geçirmeYoğun sabah bulantıları
Siyah göbek çizgisi; göbeğin yukarısında devam ediyorsaÇizgi göbeğin aşağısında devam ediyorsa
Göğüs ucunda koyulaşmaGöğüs ucunda hiçbir değişiklik yoksa
İdrar renginin açık olmasıİdrar renginin parlak olması

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…