2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Iyiyiz canım, bebis değildir canim o ama nedir bilemiyorum

Yeni bi foto koydum nolur bi yorum be abla

Eklentiler

• FA06039D-8E43-4F40-BE85-12079C7A29E4.jpeg
    51,1 KB · Görüntüleme: 47
Merhaba herkese,dün kontrole gittim. Kese ve bebek güzel dedi, kalp atışını da ekranda kendi gösterdi ama sesi açmayı uygun bulmuyorum ısı veriyor bebeğe dedi. Kanama alanı oluşmuş bunun için fitil vericem sana dedi. Progestan 200mg yazmış. Ama kullanma talimatında ağızdan alınır yazıyor. Bu ilacın birde fitil olanımı var acaba. Yardımcı olabilirmisiniz

Evet canim fitil olani var ben kullanıyorum doktor fitil demisse eczanede bi karışıklık oldu belkide kendinde alabilirsin direk

İyiyiz canım asıl sen nasılsın yoksun uzun zamandır.
Malesef henüz bebiş değildir :) rahim büyüdükçe kas seyirmeleri oluyodur, bi de bazen nabzın hızlı atıyodur onu hissediyosundur karnında pıt pıt :)

Gözün aydın canım çok şükür kalp atışını görmüşsün
Aynı progestan hem ağızdan hem de fitil olarek kullanılabiliyo. Sana doktorun nasıl önerdi ağızdan mı fitil mi, ona göre kullan. Ağızdan alınca yan etkisi çok fazla, fitil olarak kullanımda o kadar yan etki yapmıyo

teşekkür ederim canım:) fitil dedi diye hatırlıyorum , fitil şeklinde kullanayım o zaman. çok teşekkür ederim

A a a öncelikle gözük aydın kuzucum herşey yolundamı bebiş iyidir insallah iyi doktordan memnun kalmana sevindim sakin bir adam ztn seni panikletcek biri değil bide her soruya cevap verir yani kaç cıktın suan peki bide baska neler önerdi bidaki kontrolün ne zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…