2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
İnanırım benim de çıkık ama 2. Gebelikten dedi herkes
Benim bile çıkmaya başladı.Evet İkinci gebeliği olanlarda biraz erken çıkıyor

Ben hic yüzü poposu elleri anlamiyorum bu görüntülerden, sen bayağı uzmanlasmissin bu konuda
Ne olursa olsun sağlıcakla gelsin hayatımıza inşallah, her anne baba gibi, bizde heyecanla bekliyoruz onu
Yok yok ben de çok iyi değilim bu konuda :) bildiğim genel şeyleri söyledim, biraz da hissiyat :) aynen öyle sağlıkla gelsinler de hiç önemli değil, işin eğlencesi bu

Üzdüysem kusura bakma. Sen öyle yazınca benim gibi garantici olduğun için yaptırdığını düşünüp yazdım. Benim de 5 aylık kaybım var yanlış anlama lütfen
Yok estağfurullah yani garanti mi bilmiyorum Allah bize öyle bir çocuk nasip etcekse her türlü edecek hiçbir testin garantisi yok yani ama o an o psikoloji ile yaptırıp rahatlamak iyi gelmişti kaybın için çok geçmiş olsun Allah tekrarını vermesin

Valla nugun ilac şirketini aradım güya mail attılar sacma sapan bir site hicbisey bulamadım sanırım ocean mummy geçiş yapicam

Valla işimiz var desene. Ne kadar kullanırız ki acaba
Benim tüp bebek olduğu için en başından beri kullanıyorum nerdeyse hem de 3x2 şeklinde hiç sormadım ne zamana kadar kullanacağız diye ama genellikle 12. Haftadan sonra vücut yeterli miktarda progesteron üretiyor oluyor. Sanırım o aralarda bırakabiliriz.
Valla fitil önemli değil de iğnelerim beni mahvetti. Her yerim delik deşik ve mosmor. Göbeğimde yer kalmadı, kola geçtik artık. Kolum da morardı. Malum yaz mevsimi, kollu şeyler de pek giyilmiyor

İnanırım benim de çıkık ama 2. Gebelikten dedi herkes

Benim ki davul göbek olmamdan bence

Bakınca alın kısmı biraz çıkık duruyo canım belki de bana öyle geldi bilmiyorum :) erkek bebekte alın çıkık oluyomuş bu haftalarda, ondan erkek hissettim :)

Kızz benimkini de cumartesi hemen yorumluyosun bilhassa doktordan isticem yakın çekim ultrason
benim de o şekilde içime çekemediğim bir yeri var işte aynen

Ben hic yüzü poposu elleri anlamiyorum bu görüntülerden, sen bayağı uzmanlasmissin bu konuda
Ne olursa olsun sağlıcakla gelsin hayatımıza inşallah, her anne baba gibi, bizde heyecanla bekliyoruz onu

Sana da sorayım madem aynı haftadayız, karnın çıktı mı senin?

Benim bile çıkmaya başladı.Evet İkinci gebeliği olanlarda biraz erken çıkıyor

Benim ilk

Aman Allahım 12. haftaya da daha çok varHem fitil hem iğne şeklinde mi kullanıyorsun canım

Kiz ben progestan normal 50 mg 2 ampul oluyorum günlük kalcami görmesin kimse şekli degisti hayatımda böyle yağlı bir igne yok görmedim göbekten de cleksan oluyorum onla cok sorunum yok ama kalcadan her gün progestan olmak zor dontor fitile gecircek ins haftaya 1.5 aydir her gün igne oluyorum kalcadan benimde tup bebek

B BarbieveKen valla benim de karnım en başından beri şiş. Bence de gaz falan değil. Ama bebek de değildir ya hep bi karnım var ne zamandır. Dümdüz karınla ilk aylarını geçiren var mıdır ki acaba
O regl döneminde de olurdu bende sonra geçerdi. Bu defa geçmedi benim de ilk gebeliğim

Fetal dna testiyle ilgili sitede açılan konuları inceledim. İncelemez olaydım. Moralim çok bozuldu. Aylarca sağlıkla ilerleyip bir anda kötüye giden ve kaybedilen bebek hikayeleri okumak beni çökertti şu an
Allah nasip etsin de hepimiz şu süreçleri sağlıkla tamamlayalım. Bir daha da yorumlara bakmayacağım testler konusunda. Çok üzüldüm.

ama benim ki öyle değil canım
Benim bu hafta çıkmış yoktu öyle

Ne demek bu anlamadım?
Ters bir etkisi mi olmuş testin?

Selam kızlar. Benim de göbek sanki 6 aylık gibi. Hiçbir pantolonum olmuyor. Bugün gidip kendime biraz büyük beden pantolon alayım dedim onlar da olmadı. Hamile pantolonlarında rahat ettim. 3. ayın başında göbeğim böyleyse sonrasını düşünemiyorum

ama benim ki öyle değil canım
Benim bu hafta çıkmış yoktu öyle

Ne demek bu anlamadım?
Ters bir etkisi mi olmuş testin?
Hayır o anlamada değil. test sonucu olumsuz çıkanlar yazmış hep. Yaşadıkları çok kötü. İlerleyen gebelikleri sonlandırmak zorunda kalmaları falan.
Ama zaten sorunlu bebekler genelde kendini önceden de belli ediyor denmiş yorumlarda. Ve o sebeple fetal dna yapıp sonucu görmek istemişler. Çoğunda ultrasonda da sıkıntılar görülmüş zaten. Ve emin olmak amacıyla bu teste yönlendirilmişler. Ben hiç yaptırmayacağım sanırım.

Ya benimde karnım cıktı 8 haftalıgım bide bi kenarlardan geniş olmaya başldı sanki doluluk var pantolonlar olmuyo smdiden herkes diyor ufaktan cıkmaya baslamıs

Evet canım 1 hafta önce belirginleşti. Belim de kalınlaştı gobeğimde çıktı ve sertleşti, sanırım iç karnı geniş olmayanlarin yada ilk gebelik yasayanlarin 2. Ayda çikarmis. Sifir beden sayilirdim, artık degilim dar kotlarim şortlarim olmuyor.
Sen ne durumdasın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…