2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kiz ben bulantim olmayınca belirti olmayınca korkuyorum olsa dağa rahat ederim gibi 🤣🤣
Bebeğe bişey oldu diye mi korkuyosun😂😂ya herkeste aynı değil ama bulantı yinede olmasa keşke diğer şeyler olsun idare ederiz. Haftaya okul açılıyor her gün köye gidicem ben bulantı olmasından çok korkuyorum ne yaparım olsa bilmiyorum 😂

Bebeğe bişey oldu diye mi korkuyosun😂😂ya herkeste aynı değil ama bulantı yinede olmasa keşke diğer şeyler olsun idare ederiz. Haftaya okul açılıyor her gün köye gidicem ben bulantı olmasından çok korkuyorum ne yaparım olsa bilmiyorum 😂
Evet cnm bebeğe bisey mi oldu korkusu var yoksa deli miyim bulantı isteyeyim🤪🤪🤪

1 ay sonra çağırması gayet normal canım. Bebeğin gelişimine bakacaktır. Ayrıca kaç haftalıksın bilmiyorum ama belki 1 ay sonrası ikili tarama zamanına denk gelir. Yani bebeğin ense kalınlığı ve burun kemiği ölçümü yapılır ikili tarama yaptırmasan bile
şuan 6+6 yım :) 24 eylüle cagırdı. kac haftalıkken o testler yapılıyor

Kızlar bende bulantı hiç olmadı mesela. 6+1’im. Bi önceki gebeliğimde de olmamıştı. Şu an bulanıyo o da stresten galiba. Doktoru bekliyorum 🥹
Her hamilelikte bulantı olmuyo canım bunu kriter olarak görme. Oğlumda hiç bulantı yaşamadan geçti hamileliğim.
Güzel haberler vericeksin bize ❤️

Günaydın kızlar az önce doktordan geldim 6 mm kese 20 günlük dedi 🤷🏼‍♀️ internetten bakıyorum 6 mm kese 6 haftalık gösteriyor başka da bir şey söylemedi doktorum 😔

X