2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Oğluma 63 kg ile hamile kalıp 78 kg ile doğuma gitmiştim şimdi 65 kiloyum almamışım kilo yine o civarlarda doguma giderim diye düşünüyorum
15 kilo gayet iyi. aslında hamilelikte 12-15 kilo alınması normal diyorlar da işte benim dizimde sorun olduğu için almamam gerekiyor ne yapacağım bilmiyorum. İnşallah diyetisyenle kiloyu kontrollü alırım.

benim göğüslerim şimdiden çok büyüdü
Ve doktora gittiğimde 2 kg fazla çıktım
58 ile hamileliğe başladım diyordum ama 60 desem yeri hemen şişmişim

Herkese günaydın sabah uyanır uyanmaz parmağım da böyle bir lekeyle uyandım sabunla da yıkadım asla çıkmıyor. İnternette cin kınası diye geçiyor korktum çok bileniniz var mı
Canım bu özellikle hamilelere çok olan bi durum. Herkes farklı açıklıyo ama bilimsel olarak bi tür mantar diye geçiyo. Aniden oluşuyo özellikle uyurken, 1 haftaya falan geçiyo sanırım.
Benim daha önceki Ekim anneleri grubumda da iki anneye olmuştu hem de baya büyük, kına kokusu var diyolardı.
Nedeni tam olarak ne ben de bilmiyorum ama özellikle hamilelere çok olan bi şey önceden de biliyorum. Korkulacak bi durum yoktur

Her zaman olabilirmiş çok saçma garip şeyler yazıyor valla düğünlerine gitmişim o yüzden yakmışlar vs bissürü şey
Ay yok canım ya
Bir çeşit mantar diye hatırlıyorum sebebi o.
Doktoruna danışabilirsin ama küçük diye gördüm elini sık yıka geçecektir kendiliğinden

Küçük olduğu için kına kokusu almadım internette inanılmaz şeyler yazıyor aklım gidiyordu içime su serptiniz teşekkür ederim

Çok doğru söylüyorsunuz. Sizin ilk hamileliğinizde bebğiniz kaç kg doğdu? Biraz irade lazım bana da. Ameliyatlar yüzünden hareketsiz kaldım 10 kilo almıştım. Düzenli ve sağlıklı beslenmem lazım. Teşekkür ederim benimle paylaştığınız için.

Kizlar benim doktorum kalp atışı ölçümü almak için 3 kere kısa süreli kalp atışını açtı yukarıda bi kac bisey okudum ve gerildim baya kimse dinlemedi mi kalp atışını 7 haftada
Ben dinledim bi kez çok kısa canım. O kadardan bi şey olmaz, saniyelik olay bunlar. Uzun süre dinlenirse rahatsız ediyo bildiğim kadarıyla bebeği, ısı veriyo

Ay yok canım ya
Bir çeşit mantar diye hatırlıyorum sebebi o.
Doktoruna danışabilirsin ama küçük diye gördüm elini sık yıka geçecektir kendiliğinden
Mantar olarak düşünmek istiyorum bu yüzden sık sık ellerimi yıkayıp gitmesini sağlıcam çok teşekkür ederim yorumunuz için

39+0da 3400 olarak doğdu
İkinci bebeğim 3,300 kg doğdu 37+5te

Diyetisyenle devam etmen iyi olur canım. O bebeğin yeteri kadar kilo almasını sağlar, sen almazsın ve doğumla hepsi gider.
Ben oğluma 55 le hamile kalmıştım 69 la doğurmuştum 14 kg almıştım. Bunda ben de biraz kilolu başladım istediğimden, 60 la hamile kaldım. İnşallan en fazla 10 kg falan alırım

Her zaman olabilirmiş çok saçma garip şeyler yazıyor valla düğünlerine gitmişim o yüzden yakmışlar vs bissürü şey
Aaaaaa daha neler

Kına kokusu falan işler iyice korkutucu hal alıyor
Atiye’yi izleyen var mı?
Orda da hamile kadınlar için mistik durumlar vardı

Zaten oda eve gelene kadar gitmiş oluyor yani benim öyleydi 78 ile doğuma gittim sezeryan oldum eve geldiğim gibi tartıldım 68 kg düşmüştüm

Aaaaaa daha neler

Kına kokusu falan işler iyice korkutucu hal alıyor
Atiye’yi izleyen var mı?
Orda da hamile kadınlar için mistik durumlar vardı
Evet izledim bende bu durumda mistik seneler önce alnıma ve ayak altımda çıkmış annemi aradım da o söyledi oku dedi kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…