2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Gözünüz aydğn canım hep sağlıkla büyüsün bebiş

Aramıza hoş geldiniz, sağlıkla kucağımıza alalım inşallah hepimiz

Kızlar şimdi fark ettim de ultrasona göre dün bebegim 6+1di CRL 4.49 mm yazıyor normal dimi boyu boyunu yerim onun
Benimde geç döllenme ya geçen hafta doktora gittiğimde 4+6 çıkmıştı 8 gün sonra bugün gidince 6+0 olur diyodum ama 6+3 dedi bu seferde crl de 0,616cm yazıyor yani 6,16 mm heralde bu haftada değerler ortalama böyle.

Oy maşallah nasıl yakalamış gördün mü zaten ilerleyen haftalarda yakaliyorlarmis haftalarini

Kızlar şimdi fark ettim de ultrasona göre dün bebegim 6+1di CRL 4.49 mm yazıyor normal dimi boyu boyunu yerim onun
Bu boy işine girince bence panikliyor insan. Ben de kendiminkini merak edip internette haftamla uyumlu ultrason görüntülerine bakıp rahatladım bugün.
Seninki normal çünkü şimdi 6+2 olan bi ultrason görüntüsü buldum crl 5.8mm yazıyor.

Aslında doktor bir sıkıntı yok dedikten sonra fazla kurcalamamak lazım da elimde değil bende internette baktım normal bide buraya sorayım dedim

Maşallah canım çok güzel büyümüş benim de geç döllenme merak ediyorum yakalıcak mı satı

Iyi geceler kizlar,
Uyku tutmadi,icimi kemiren bir konuyu sizinle paylasmam gerekti
30 temmuzda transfer oldum ve yarin kese ve kalp icin ilk dr muayenesine gidecegim.
Ama goguslerdeki siskinlik kayboldu gitti.
Herhangi bir kanama,lekelenme vs hicbirini yasamadim.
Yarin da 15:00 da randevum.
Nasil bekleyecegim bilmiyorum.
Sanki kesede bir bebek yokmus gibi kotu bir hisse kapiliyorum.

Kızlar bugün doktora gittiğimde sürekli akıntım olduğunu söyledim. Eğer kokulu ve yeşil renkteyse enfeksiyon vardır buna müdahale edilmesi lazım dedi. Ama akışkan ve beyazsa sorun yokmuş.
Ben yine de bir baktırmak istiyorum enfeksiyon durumuna, sağlık ocağı bakıyor mu acaba?

Öncelikle hayırlı olsun canımm. Bende 5ağustosta transfer oldum. 2gün önce kese oluşumunu gördük çok şükür. 2hafta somra kalp atışı için gideceğiz. Öncelikle kötü düşünceleri aklındaki çıkar lütfen. Göğüs ağrısı bendede bi çok oluyor bi kayboluyor ve bunun üstüne kanamam oldu çok korkmuştum kaybettim diye. Ama Allaha şükür bi sorun olmadı şuan için kesemiz oluşmuş. Herkeste aynı belirtiler olmak zorunda değil. Başkasında oldu bende neden olmadı düşüncesine girme sakın. Kendini rahat tut lütfen inşallah güzel haberleri alırsın

Benim de sata göre 8hafta ama 6 hafta 3 günlükmüş geç döllenme dedi doktorum dün 6.2 mm

İçini ferah tut canım. Herkes belirti yaşamıyo hamilelikte. İnşallah bugün görüceksin bebişini

Bakıyolar canım. Yanma kaşıntı yoksa sorun yoktur ama baktırmakta fayda var

Herkese günaydın sabah uyanır uyanmaz parmağım da böyle bir lekeyle uyandım sabunla da yıkadım asla çıkmıyor. İnternette cin kınası diye geçiyor korktum çok bileniniz var mı

Eklentiler

• IMG_20220827_085601.jpg
    37,3 KB · Görüntüleme: 64
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…