2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244

Ben de Dr. Banu Çiftçi’nin kitabından öğrendim bunu. Bebeğe zarar verebilir diye erken dönemde dinletmeyi uygun bulmuyoruz diyor. Yani 8 haftaya kadar diyor aslında. O kadar harika ve okuması zevkli bir kitap ki kafamdaki tüm soruları gideriyor. Başka dr.lar da söyleyince iyice rahatlıyorum. Ama 8. haftada ben de dinleyeceğim inşallah. Zaten dinlettiklerinde de kısacık dinletiyorlarmış.

Ben de Çarşamba dinleyeceğim inşallah. Tam 8 haftalık oluyor o zaman. Dr 6+2 de dinletmedi bana da daha yeni oluşuyor diye. İçim rahatladı.

Hangi hastane ve Dr a gidiyorsunuz ne guzel özel gibi ilgilenmiş bende devlete gittim ama hiç böyle ilgilenmediler yattım 30sn baktı kalktım ve çıktım
Ben Göztepe şehire gidiyorum. Siz hangi devlet hastanesine gittiniz? Hatta evrak sekreterden alıp getirmemi söyledi imza için 10 dk sürdü ve geldiğimde başka hastayı alıp beni kapıda bekletebilirdi ama beni beklemiş benim işim bittikten sonra başka hasta çağırdı. Aslında bu şehir hastanesine hep giderim ben enfeksiyon ortopedi bölümlerine gittim. O kadar iyi doktorları var ki. Kızım diye konuşuyorlar. Bir de doğumu da inşallah bu hastanede düşünüyorum tam karar vermedim daha ama. Yani tam donanımlı hastane olduğu için.

Kızlar merhaba Bugün kalp atışını duyduk biz de Doktor her şey yolunda dedi. 6+4 sat ile uyumlu olduğunu söyledi. Rahim ters durduğu için karından görünmedi yine vajinal gördük ve duyduk. 12 haftada rahim dönüyormuş bu dönme süreci de biraz ağrılı oluyormuş. Kan değeri artsın, kese görünsün, kalp atışı duyulsun derken heyecanımızı mutluluğumuzu hep ertelemiştik şimdi biraz daha adapte olabildik çok şükür. Sağlıkla gelsin bebişler Benim duyan herkes kız diyor bakalım ne olacak

Evet kısa ama en son ben gittiğimde dinletmedi ben dinleyelim nolcak deyince açıklama yaptı sağolsun

Merhaba hoşgeldiniz sat tarihimiz aynı
Sağlıklı bir şekilde ilerler inşallah

Ben de etli çiğköfte yiyen ve küçüklüğümden beri kedilerle ic ice olan biri olarak negatif çıkması şok etmedi değil simdi de her yediğimi kırk kere düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…