2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Haha bu ben
Benimde burnum şişmedi 2 erkek. Pek bi değişim olmadı bende.
Ama şimdi sanki çirkinleştim sivilce vs. acep diyorum kız mı?
Evet ya bende de sivilce çıktı 2 tane, kendimi çirkin hissediyorum. Ben de kesin kız diyorum bu yüzden

Oy maşallahh nasıl güzel büyümüş ya

Kızçeler merhaba biraz önce doktordan çıktım. Minnağımı gördük kalp atışını da duyduk. İlk başta kalp atışını duyamadı hocam benim kalbim daha çok atıyor ondan heralde dedim sonra neyseki duyduk. Biraz daha rahatladım. O kadar heyecanlıydım ki 1 çocuğun daha var 5 yaşına nasıl getirdin bu heyecanla sakin ol daha başındasın dedi :) doktorum da çok tatlış inşallah süreç böyle güzel devam eder. Hemen size yazıyım istedim.

Yaa ben dedimmm harika bir haber sağlıkla gelsin

Betam 2200 civarı şuan benimde kesemi gördüm doktor bebeğide gördüm haftaya kalp atışları için gel dedi ama kesede ben bebeği göremedim haftaya inşallah kalp atışlarını duyarım

Eklentiler

• 02F99D99-4ECA-4483-A5C2-3AC870C0E676.jpeg
    69,5 KB · Görüntüleme: 48
  • 2BD72CFC-B188-4EEF-8D87-DCAD9E21D97C.jpeg
    95,1 KB · Görüntüleme: 51
Betam 2200 civarı şuan benimde kesemi gördüm doktor bebeğide gördüm haftaya kalp atışları için gel dedi ama kesede ben bebeği göremedim haftaya inşallah kalp atışlarını duyarım
Doktor gördüyse sorun yok canım.Kaç haftalıksın söyledimi sana doktorun?

5+2 dedi canım herşey yolunda betan güzel kese güzel bebeğide gördüm haftaya gel kalp atışlarını görürüz dedi inşallah
Banada 5+5 dedi doktorum..ben aslında duydumda..ama çok yavaş dedi doktor..kürtaja gönderiyordu beni..doktorumu değiştim hemen..şimdiki doktorum diyor kalb yeni oluşuyor..bu normal dedi..haftaya çağırdı beni.İn şa Allah bizde güzel duyarız canım

Hayırlı olsun bi sıkıntı yoktur doktorun gördüyse sen kalbini ferah tut kalp atışını da duyarsın inşAllah hepimizde duyarız inşAllah

en iyisini yapmışsın 5+5 daha yeni sağlıkla alırız kucaklarımıza inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…