2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kullanabilirsiniz, inositol zararlı değil hatta faydası olan bir şey, folik asit de metilfolat formunda olmalı zaten. tabii bu benim görüşüm ama eczaneye de sorarsanız iyi olur
Eczacı vermişti bana bunu zaten ama sağlık ocağındaki hemşirede bi kadın doğumcuya sor dediği için bi tedirgin olmuştum ama sizde faydalı diyorsanız tamam

Ben zararı olacağını düşünmüyorum bebeğe ama doktor tersler mi onuda bilemiyorum

Eczacı vermişti bana bunu zaten ama sağlık ocağındaki hemşirede bi kadın doğumcuya sor dediği için bi tedirgin olmuştum ama sizde faydalı diyorsanız tamam
Canım internette de yazan bilgiyi buraya kopyalayayım yanlış yönlendirme olmasın :)
"Ayrıca inositolün gebelerde gestasyonel diyabet insidansını azalttığı ve kan parametrelerinde de iyileşme sağladığı bulunmuştur."
ama içeriğindeki metilfolat yani folik asit 200 mg görünüyor, normalde 400 mg öneriyorlar gebelikte.
Bana doktorum ocean polysitol verdi onu kullanıyorum.
Yine de doktora danışmak iyi olur folik asit düşük kalıyor çünkü canım

Yaa cok sevindimm ❤❤ gebelige hazirlik topiklerinde cok karsilasmistik belki hatirlamazsin ama bayadir goremiyodum seni insallah saglikla ilerlesin canim cok sevindim
Amin canım, çok teşekkür ediyorum.
Evet evet hatırlıyorum.
Bir süredir pek yazmıyordum, biraz uzaklaşmak iyi geldi aslında seninki de hayırlı olsun, sağlıkla ilerlesin inşallah

Ben hap yutamadığım için suda eriyen bir folik asit almıştım ama bi doktora danışmak isriyorum ama öyle bi doktorumda yok

Metilfolat en iyi folik asit formuymuş. Ben de öyle almıştım. Doktorum da onayladı. Kullanmaya devam ediyorum. Sıkıntı olmaması lazım sizin için de.
400 mcg olmalı bi de

Selam kızlar

Rabbim nasip ederse bende nisan annesi olacağım. Sata göre 6+3 ultrasona göre 5+6 yım bugün minik minik kalp atışını duydum, çok heyecanlıydı bambaşka birşey
Maşallah hoş geldiniz aramıza hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

Progestan fitil kullanan hanımlar vajina içinde şişlik hissediyor musunuz? Bir kaç akşamdır fitili koyarken vajina içi şişmiş resmen. Fitilden diye düşünüyorum ama böyle bi durum yaşayan var mı

Mesela ben de o kadar çok kız hissediyorum ki her şeyi ona yoruyorum, sanki kız olduğuna emin gibiyim göreceğiz bakalım :)
Haha bu ben
Benimde burnum şişmedi 2 erkek. Pek bi değişim olmadı bende.
Ama şimdi sanki çirkinleştim sivilce vs. acep diyorum kız mı?

Progestan fitil kullanan hanımlar vajina içinde şişlik hissediyor musunuz? Bir kaç akşamdır fitili koyarken vajina içi şişmiş resmen. Fitilden diye düşünüyorum ama böyle bi durum yaşayan var mı
Bende sanki öyle hiss etdim..eğer öyleyse bence fitilden ola bilir.

benimkinin akranı seninki
zaten durup dururken bebeğinin kalbi şu hızda atıyor diyen doktor var mı ya?
benim ki kalp atışını açıyorum bile demiyor her şey öyle hızlı olup bitiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…