2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ya o saç olayı iyi oldu ben mezoterapi ve prp alıyodum saçlarım avuç avuc dökülüyodu koronadan sonra saçlarım ellerimdeydi resmen smdi bebiş iyi geliyo gerçi 2 prp 2 mezo da almıstım son seansım kaldı hatta doktor kendi kanın zararı olmaz demişti

Aynısını görümcem de söyledi. 2.oğluna hamileyken saçları beline kadar uzamış parlamış. Ama Benim saçlarım şu an çok dökülüyor
Dr.a söyledim. Hamilelikle bir alakası olduğunu düşünmüyorum bu dökülmenin dedi. Mevsim geçişi gibi bi şey mi sonbahara giricez diye bilmiyorum.

Kızlar özele giden ve doktoruyla iletişim de olan var mı elimde bi folik asit var onu içebilir miyim diye sormanızı istiycektim benim öyle bi doktora sorma gibi bi imkanım yok da o yüzden

Aman yine de kalsın bence kuzum. Söz konusu hamilelik olunca unsan her şeyden tedirgin oluyo ya. Şimdi hormonlar süper yapar saçını :)

Korona geçirmişmiydin canım ben işte dökülme tedavisi gördüm koronadan iki ay sonra banyp bile yapamıyodm o derece saçlarım ellerimdeydi kökten gidiyordu

Evet hamilelikten değildir canım mevsimsel bi şeydir. Şimdi zamanla hormonların etkisiyle çok güzelleşir

Randevudan dönüyorum kızlar Bebiş 8+3 olmuş, 1 gün önde çıktı. Hareket ettiğini gördük, 2 düşükten sonra bunu gördüğüm için çok mutluyum.
Maşallah kuzucum daha heycanlı olmustır hareketli olunca artık bidaha ne zaman gidiceksin aralıkların nasıl

Korona geçirmişmiydin canım ben işte dökülme tedavisi gördüm koronadan iki ay sonra banyp bile yapamıyodm o derece saçlarım ellerimdeydi kökten gidiyordu

Yok kuzum geçirmedim. Mevsim geçişine bağladım ben de o yüzden. Başka bir faktör yok. Öyle büyük bi vitamin eksikliği falan da yok. Belki de stresten dökülüyor. Zamanla azalacağını umuyorum.

Selam kızlar

Rabbim nasip ederse bende nisan annesi olacağım. Sata göre 6+3 ultrasona göre 5+6 yım bugün minik minik kalp atışını duydum, çok heyecanlıydı bambaşka birşey
Yaa cok sevindimm ❤❤ gebelige hazirlik topiklerinde cok karsilasmistik belki hatirlamazsin ama bayadir goremiyodum seni insallah saglikla ilerlesin canim cok sevindim

Ben hap yutamadığım için suda eriyen bir folik asit almıştım ama bi doktora danışmak isriyorum ama öyle bi doktorumda yok
Kullanabilirsiniz, inositol zararlı değil hatta faydası olan bir şey, folik asit de metilfolat formunda olmalı zaten. tabii bu benim görüşüm ama eczaneye de sorarsanız iyi olur

Kızlar ben en son ptesi Dr a gitmiştim. Kalp atışını duymuştum çok şükür. Dr iki hafta sonrasına randevu verdi tekrar. Fakat bugün raporum bitti rapor almak için hastaneye gidicem. Gitmişken tekrar muayene istesem bebek için zararı olur mu ya da Dr tersler mi acaba bilen varsa yanıtlayabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…