2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
B BarbieveKen Canım bebisin boyuna göre vermiş haftasını :) biz sana demiştik zaten yakalayacaktir diye
Buradaki geç döllenme denen çoğu kişinin yakalayacak 14. Haftaya kadar kendi zamanını
Evet zamanla yakalıyolar satı. Ben de merak ediyorum acaba benimki de yakalar mı diye :)

B BarbieveKen Canım bebisin boyuna göre vermiş haftasını :) biz sana demiştik zaten yakalayacaktir diye
Buradaki geç döllenme denen çoğu kişinin yakalayacak 14. Haftaya kadar kendi zamanını

ay canım Rabbimin işi şaşırıyorum ya nasıl oluyor hayret

Benim burnum şişti ben erkeğe kendimi hazirlicam
Çevremde hep gördüğüm erkeğe hamilelerin burnu şişiyor

şaka yapıyoooosunnnn
ya var ya sende ne hazine bilgiler var ver daha verrr bunlardan
burun şişmesi için erken değil mi yaa
benim yüzüm aynı demek ki kız

Hadii yaa aha bir teori daha atıldı

hemennn yeni teorilere her gün aynada burun ölçümü yapılsın
Evet zamanla yakalıyolar satı. Ben de merak ediyorum acaba benimki de yakalar mı diye :)

demek ki yakalar canım baksana I ipti reis öyle diyor
o bu işleri biliyor

Benim burnum şişti ben erkeğe kendimi hazirlicam
Çevremde hep gördüğüm erkeğe hamilelerin burnu şişiyor
Aa ben tam tersi buluyorum kızda burun şişiyo, erkek de dudaklar şişiyo diye biliyodum :) benim oğlumda burnum hiç şişmedi, 35.haftadan sonra dudaklarım yanaklarım şişti :)

Aa ben tam tersi buluyorum kızda burun şişiyo, erkek de dudaklar şişiyo diye biliyodum :) benim oğlumda burnum hiç şişmedi, 35.haftadan sonra dudaklarım yanaklarım şişti :)

ya bi karar verin ama

ama şöyle demezler mi kız annenin güzelliğini alır , açıkçası burun şişmesi de gerçekten aynada can sıkıcı bir durum o yüzden senin dediğin daha mantıklı gibi

ya bi karar verin ama

ama şöyle demezler mi kız annenin güzelliğini alır , açıkçası burun şişmesi de gerçekten aynada can sıkıcı bir durum o yüzden senin dediğin daha mantıklı gibi
Yok o teoriyide ben çökerteyim arkdasım kız hamişi aksine daha da güzelleşti hamileyken daha güzel oldu valla parıl parıl parlıyo

merhaba herkese ben de dün hamile olduğumu öğrendim :) ama daha çok yeni pcos olduğum için sat bilmiyorum adetlerim düzensizdi. beta sonucuma göre 4-5 haftalık. 29 yaşındayım ilk gebeliğim olacak inşallah. Ankara'da yaşıyorum. 56 kiloyum beni de listeye ekler misiniz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…