2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
ya bi karar verin ama :KK70:

ama şöyle demezler mi kız annenin güzelliğini alır , açıkçası burun şişmesi de gerçekten aynada can sıkıcı bir durum o yüzden senin dediğin daha mantıklı gibi :p
Evet benim gördüğüm de gerçekten öyle oluyo çok ilginç ama. Erkek anneleri güzelleşiyo ve az şişiyo, kız anneleri biraz fazla şişiyo :)

Hastaneden geldim bende kızlar hersey yolunda çok şükür kalp atışlarını duydu Dr hiç Bi sorun yok dedi benimde sata göre 8 hafta ama 7 haftalık çıktı Dr normal önemli değil haftasiyla uyumlu sayıyoruz dedi :21:
Çok şükür canım.Bendede sata göre çok öndeyim..ama doktor öyle söylemedi

merhaba herkese ben de dün hamile olduğumu öğrendim :) ama daha çok yeni pcos olduğum için sat bilmiyorum adetlerim düzensizdi. beta sonucuma göre 4-5 haftalık. 29 yaşındayım ilk gebeliğim olacak inşallah. Ankara'da yaşıyorum. 56 kiloyum beni de listeye ekler misiniz :)
Gözünüz aydın, sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşallah :anneadayı:

Bende sağlık ocağından geliyorum hemşire gebeliğin riskli dikkat et dedi benim ilk gebeliğim düşük oldu sonra oğlum doğdu sonra aralık ayında bi düşük daha yaptım ve şimdi yine hamileyim 2 düşüğüm olduğu için riskli dedi biraz da korkmadım değil ama rabbime emanet artık hayırlısı olsun

Evet benim gördüğüm de gerçekten öyle oluyo çok ilginç ama. Erkek anneleri güzelleşiyo ve az şişiyo, kız anneleri biraz fazla şişiyo :)
Bende oğlumda burnum şişmedi ama dudaklar şişmişti son aylarda🙈 mesela annemde abimde sismemis güzelleşmiş aksine ama bana hamileyken çok şişmiş güzelliğimi aldın diyor 😂😂

Bende oğlumda burnum şişmedi ama dudaklar şişmişti son aylarda🙈 mesela annemde abimde sismemis güzelleşmiş aksine ama bana hamileyken çok şişmiş güzelliğimi aldın diyor 😂😂
Genelde çevreden bunu görüyorum 😁 ben de oğlumda cildimi çok beğeniyodum pürüzsüz ve parlaktı. Dudaklarım şişmişti 35 haftadan sonra :)

Çok geçmiş olsun canım. Benim de 2 gün boğazım ağrıdı evde klimadan ve soğuk sudan benim de. Yapcak bi şey bulamadım ben. Soğuk su içmeyi kestim. Kahvaltıda açık sıcak çay içtim. Başka da bi şey yapmadım ama geçti
inşallah benimde öyle olur canım bende hep ılık içiyorum ama burun akıntısı ve hapşurukta var bende 😥

ay canım Rabbimin işi şaşırıyorum ya nasıl oluyor hayret

şaka yapıyoooosunnnn
ya var ya sende ne hazine bilgiler var ver daha verrr bunlardan
burun şişmesi için erken değil mi yaa
benim yüzüm aynı demek ki kız :KK22:

hemennn yeni teorilere her gün aynada burun ölçümü yapılsın :KK9::KK9:

demek ki yakalar canım baksana I ipti reis öyle diyor:KK23:
o bu işleri biliyor :KK36:
Hahahah 🤣 burun sismesi bilgi değil ya benim gozlemim açıkçası bilemiyorum ama kızımda yüzüm aynıydı

Burnu şişen hamişler yeni teori geldi😂😂
Böyle burnum 3 kat olmadı da benim burnum çok inceydi su an ucu etli oldu eskisine göre şimdi kocaman olmasını beklemeyin yani
Ama zamanla gerçekten doğum sonuna doğru kocaman oluyor genelde erkek annelerinin burnu

ya bi karar verin ama :KK70:

ama şöyle demezler mi kız annenin güzelliğini alır , açıkçası burun şişmesi de gerçekten aynada can sıkıcı bir durum o yüzden senin dediğin daha mantıklı gibi :p
Kızda östrojen daha fazla salgilandigi için dudak şişmesi erkekte de testosterondan dolayı burun şişmesi bana daha mantıklı geldi😂
Kızımda bana hiç bisi olmamisti yav
Aman söylediğim insanların 100%ü erkek olacak diyor ben hissetmiyorum bir şey ama kendimi buna inandırdım sanırım o da olabilir 😂

Aa ben tam tersi buluyorum kızda burun şişiyo, erkek de dudaklar şişiyo diye biliyodum :) benim oğlumda burnum hiç şişmedi, 35.haftadan sonra dudaklarım yanaklarım şişti :)
Kuzum aslında kiz ve erkek hormonlarına göre de dudak kızda burun erkekte şişer ama herkeste farklı etki olabilir
Sağlıklı olsun da🤣🤣 (hep sonu buna bağlanıyor)

Genelde çevreden bunu görüyorum 😁 ben de oğlumda cildimi çok beğeniyodum pürüzsüz ve parlaktı. Dudaklarım şişmişti 35 haftadan sonra :)
Birde ben oğluma hamileyken saçlarım inanılmaz hızlı uzuyordu cok şaşırmıştım

Kızda östrojen daha fazla salgilandigi için dudak şişmesi erkekte de testosterondan dolayı burun şişmesi bana daha mantıklı geldi😂
Kızımda bana hiç bisi olmamisti yav
Aman söylediğim insanların 100%ü erkek olacak diyor ben hissetmiyorum bir şey ama kendimi buna inandırdım sanırım o da olabilir 😂
Mesela ben de o kadar çok kız hissediyorum ki her şeyi ona yoruyorum, sanki kız olduğuna emin gibiyim 😁 göreceğiz bakalım :)

Birde ben oğluma hamileyken saçlarım inanılmaz hızlı uzuyordu cok şaşırmıştım
Ay evet hamilelik kız olsun erkek olsun saçları parlatıp, gürleştirip, çabuk uzatırmış canım bunlar bilimsel gerçek. Benim de hamileyken saçlarım çok güzelleşmişti ve bi sürü yeni bebek saç çıkarmıştım :)

X