2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ben yapılabilecek tüm testleri yaptırmaktan yanayım, bilime güveniyorum. İkili tarama testi kesin sonuç vermiyor evet ama olumsuz ihtimal yüksekse daha kesin sonuç verecek testlerle tekrarlanıyor. Elimde olmayan herşey kabulüm ama bu imkanım varken bilmek ve ona göre davranmak isterim. Herkesin kendi hayat görüşüdür ama ben kadercilik yapmadan önce elimdeki imkanları değerlendirmek isterim.

6+1 de 115 dedi. Her şey normal dedi 1 ay sonraya çağırdı ama bana düşükmül gibi geliyor korkuyorum
Bence de normal gibi. Doktorunuza güvenin olumsuz bir şey olsa hemen söylerdi bence. Herşey normalmiş demek ki 1 ay sonraya çağırmış yoksa daha erken çağırırdı

Ben covidi atlatınca mutluluktan 6. Hafta ailem ve yakın çevreme söyledim
Çok geçmiş olsun.
Ben de anneme söyledim sadece, sanırım yarınki doktor kontrolünde sorun çıkmazsa diğer aile üyeleri ile de paylaşırım
Çok teşekkür ederim birçok insan nazardan çekindiği için uzun süre paylaşmıyor ben de sevdiğim insanların mutluluğu iyi dileği enerjisi bana iyi geliyor diye düşünüyorum o yüzden sevdiğim güvendiğim yakın akrabalarımla paylaştım içten hislerine güveniyorum ben sevinirsem sevinir üzülürsem üzülürler. Bu yüzden sonuç ne olursa olsun söylediğim için pişman olmayacağım inşallah yarınki muayenelerimizden güzel haberlerle döneriz mutluluğumuzu katlarız

Aslında önceden bileyim kafasındayım ama eşimde benim çok üzüleceğimi takıntılı biri olduğumu bildiği için diyor ki öyle de böyle de bunu değiştiremeyeceksek o zaman kalan 4-5 ayını kendine zehir etmenin hergün ağlamanın ne önemi var. allahtan geldi diyip sonra ne çıkarsa kabul edeceğiz çözümüne o zaman bakacağız diyor.

Benim kayınvalidem heeerrrrkese söyler duyurur onunla paylaştığım an, onun için aslında bekledim ben de evet inşallah yarın hem mutluluğumuzu katlarız hem kutlarız

Alakasız bir konu olacak ama, ailelerinize söylediniz mi bebişi?
Ben riskli olduğu için ve ilk öğrendiğimiz zaten eşimin ailesi ile işlerimiz olduğu için söylemek zorunda kaldım. Bir şey rica ettiklerinde yapamam dediğimde sanki onlara kırgınmışım gibi oldu. Ben de kırmaktan korkarım söyledim. Kendi aileme de söyledim. Baya kişi biliyor şuanda oğlumda daha geç söylemiştik. Herkesten ayrı bir şehirde yaşadığımız için

Down sendormlu olacağını öğrenip aldiracaksaniz yaptırın ama aldirmayacaksaniz hiç manası yok. Eşinizin dediği gibi bosuna kafanızı takarsiniz

Ama aldiracaksaniz da bence direkt fetal dna yaptırın diğer türlüsü çok saçma stres

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…