2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Yok canım. Bence o da anca bir sonraki hafta alınır 🤔 Pazartesi gideceğim doktor lise arkadaşım. Dünkü doktor biraz gudubetti ben de çok telaşlıydım çok soramadım. Sorsam da o da cevaplar mıydı ondan da emin değilim. Ultrasonu bi 10 sn falan baktı keseyi gördü bıraktı resmen. İçini görmek için çok kurcalamadı da. Yeri iyi dedi o kadar. O da bu hafta için bu bilgi yeterli heralde önemli olan bu kafasında gibi. Arkadaşıma daha rahat sorarım pazartesi. Detaylı bakar o. İnşallah bebeği görebilirim tabi de
Benim baya var o zaman kalp atışına neyse sağlıklı olsunlar da bekleriz mühim değil. Zaten pazartesi gideceksin canım bı sorun olsa derdi herhalde. İnşallah görürsün pazartesi günü

Kızlar hiç iyi diğilim..çok ağlıyorum.İnanmadım başka doktora da gitdim..vajina baktı..dedi kalb atışı var ama çok zayıf..Doktorun biri dedi cumartesi biri haftaya dedi gel...eğer yine aynı olursa kürtaj söylediler..Bezle geziyorum..ikiside dediki bu normal diğil tabi..ama yerleşmede ola bilir yada düşük ola bilir.Hic olumlu düşünmüyorum.Doktora dedim eğer bu kalmasa ikinci gebeliye nasıl hazırlıklı olayımki..bide böyle bir durum yaşanmasın ..dedi malesef edilecek bir şey yok..yaştan dolayı diyor..en güzeli diyor tüp bebek Canim lutfen hemen uzme kendini belki daha kucuk oldugu icin zayif olabilir benim 6+1 de zayif demislerdi sonra 6+5 te tekrar gittim bi problem yoktu. Hepimiz dua edelim Rabbimin mucizesi coktur benim kuzenimin hep kanamali gecti

Kızlar hiç iyi diğilim..çok ağlıyorum.İnanmadım başka doktora da gitdim..vajina baktı..dedi kalb atışı var ama çok zayıf..Doktorun biri dedi cumartesi biri haftaya dedi gel...eğer yine aynı olursa kürtaj söylediler..Bezle geziyorum..ikiside dediki bu normal diğil tabi..ama yerleşmede ola bilir yada düşük ola bilir.Hic olumlu düşünmüyorum.Doktora dedim eğer bu kalmasa ikinci gebeliye nasıl hazırlıklı olayımki..bide böyle bir durum yaşanmasın ..dedi malesef edilecek bir şey yok..yaştan dolayı diyor..en güzeli diyor tüp bebek
Canim lutfen hemen uzme kendini belki daha kucuk oldugu icin zayif olabilir benim 6+1 de zayif demislerdi sonra 6+5 te tekrar gittim bi problem yoktu. Hepimiz dua edelim Rabbimin mucizesi coktur benim kuzenimin hep kanamali gecti ilk gebeligi suan 3 yasinda saglikli masallah

Benim baya var o zaman kalp atışına neyse sağlıklı olsunlar da bekleriz mühim değil. Zaten pazartesi gideceksin canım bı sorun olsa derdi herhalde. İnşallah görürsün pazartesi günü
İnşallah canım 🤲🏻 Bakalım ne diyecek. Dün gittiğim bi şey demedi. Pazartesi gideceğim inşallah güzel haber verir. Dün karından baktığında 4+5 çıktım 4 gün daha küçük

Merhaba kızlar size bir sorum olacaktı. Benim sat 1 temmuz. 2 ağustosta kese göründü. 10 gün sonra vajinal kalp sesi duyuldu. O doktor 6+1 demişti. Dün yani 23 Ağustos'ta tekrar gittim. 2 cm kanama alanı var dedi doktor. Bebeğe de 6+4 dedi. Böyle olan var mı

Canim lutfen hemen uzme kendini belki daha kucuk oldugu icin zayif olabilir benim 6+1 de zayif demislerdi sonra 6+5 te tekrar gittim bi problem yoktu. Hepimiz dua edelim Rabbimin mucizesi coktur benim kuzenimin hep kanamali gecti ilk gebeligi suan 3 yasinda saglikli masallah
Yaaa İn şa Allah..kanama olayına doktor iyi demedi..bu çocuk kalırsa mucize olur.Dua edin benim icin

Doktorunuza sorun mutlaka ama o mide bulantısı stresini yaşamaktansa ben ilacı içmeyi tercih ettim. Hayat standardım değişti
Bir de siz çalışıyordunuz sanırım? İşyerinde daha zor olmalı
Cok zor hemde işyerinde saatte bir tuvalete kosuyorum fln aynen canım sorayım bende teşekkürler

Benim de Perşembe kontrolüm var, kese etrafında kanama alanı görmüştü. kalp atışı devam ediyor mu diye bakacak dr. inşallah hayırlı haberler gelir hepimizden...
Aynı haftadayız seninle. Benim de kese etrafında kanama alanı var, hematom olarak adlandırıyorlar. Yarın kontrolüm var. Yaygın bir sıkıntı bu şu birkaç haftayı atlatırsak ilaç takviyesiyle birlikte kendiliğinden geçecektir. Ben de progestan kullanıyorum ve hiç olumsuz düşünmüyorum vajinal yoğun bi kanama yoksa ya da anormal bi ağrı yoksa endişelenecek birşey yok içimizi ferah tutalım 😇🙏

Merhaba kızlar size bir sorum olacaktı. Benim sat 1 temmuz. 2 ağustosta kese göründü. 10 gün sonra vajinal kalp sesi duyuldu. O doktor 6+1 demişti. Dün yani 23 Ağustos'ta tekrar gittim. 2 cm kanama alanı var dedi doktor. Bebeğe de 6+4 dedi. Böyle olan var mı
Merhaba. Aynı doktor ve aynı cihaz mıydı acaba. Farklıysa farklı sonuçlar çıkabiliyo. Bi de zaten artık her gittiğimizde beklediğimizden farklı sonuçlar alıcaz. Bebekler bazen geriden gelicek bazen öne geçicek. Zamanla satı yakalıyolar genelde. Ama doktor bi sorun görmediyse her şey yolundadır bence

Sizinle aynı haftadayız, Geçen hafta bacak ağrısından uyuyamamıştım bugünde kalp çarpıntısından. Uzanmak dinlenmek gerekiyor bu durumlar da o yüzden şiddetli hissediyorsunuz
Kalp çarpıntısını ilk haftalarda ben de yaşamıştım. Hatta hamile olduğuma dair ilk şüphe bu yüzden düştü içime. Hormon dengesizliği ve artan kan hacmi nabız yüksekliği yapıyor. 120-130 ölçüyordum nabzımı. Bi süre sonra geçti benim normale döndü 😊

Aynı haftadayız seninle. Benim de kese etrafında kanama alanı var, hematom olarak adlandırıyorlar. Yarın kontrolüm var. Yaygın bir sıkıntı bu şu birkaç haftayı atlatırsak ilaç takviyesiyle birlikte kendiliğinden geçecektir. Ben de progestan kullanıyorum ve hiç olumsuz düşünmüyorum vajinal yoğun bi kanama yoksa ya da anormal bi ağrı yoksa endişelenecek birşey yok içimizi ferah tutalım 😇🙏
Ayy inşallah canım amin inşallah güzel olur gelişmelerimiz :KK200: Doktor kalp atışı devam ediyor mu bakalım dedi ben ondan tedirgin oldum. Bi de yaş ve otoimmun hastalıklarım da var, pıhtı olmasın diye de ecopirin verdi.
Yarın haberleşelim inşallah güzel haberlerle :KK16:

Kızlar hiç iyi diğilim..çok ağlıyorum.İnanmadım başka doktora da gitdim..vajina baktı..dedi kalb atışı var ama çok zayıf..Doktorun biri dedi cumartesi biri haftaya dedi gel...eğer yine aynı olursa kürtaj söylediler..Bezle geziyorum..ikiside dediki bu normal diğil tabi..ama yerleşmede ola bilir yada düşük ola bilir.Hic olumlu düşünmüyorum.Doktora dedim eğer bu kalmasa ikinci gebeliye nasıl hazırlıklı olayımki..bide böyle bir durum yaşanmasın ..dedi malesef edilecek bir şey yok..yaştan dolayı diyor..en güzeli diyor tüp bebek
Çok üzgünüm üzüntünü anlıyorum ama bırakma kendini. Herşey olacağına varıyor bebeğinin yaşayacak günleri varsa hepsi geride kalır. Yoksa da bir sebebi vardır yolun başka çizilmiştir. Çözümsüz problem yok gönlünü ferah tut ki iyi olan hayırlı olan seni bulsun. Hepimiz duacınız 🙏

Ayy inşallah canım amin inşallah güzel olur gelişmelerimiz :KK200: Doktor kalp atışı devam ediyor mu bakalım dedi ben ondan tedirgin oldum. Bi de yaş ve otoimmun hastalıklarım da var, pıhtı olmasın diye de ecopirin verdi.
Yarın haberleşelim inşallah güzel haberlerle :KK16:
Yaşadıklarımdan tecrübe ettiğim bişey var ki o da Doktorların en kötü ihtimali en önce söylediği 🤷🏻‍♀️ Pıhtı riskine karşı oksapar iğne kullandım iki hafta. 32 yaşındayım ben de genç sayılmam 😅 yarın güzel haberler verelim birbirimize 🙏

X