2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Biz senle aynıyız sayılır, cuma gidince ben kaç haftalık çıkacak bakalım, belki normal seviyesine gelmiştir, yumurtlama testi yapmamıştım tahmini söylüyorum erkeni, şimdi haftasında çıkarsa demekki yumurtlama zamanı diyeceğim, bakalim, kizlar birde 32. Haftada doğum izni oluyor ya onu doktor mu yazıyor şu tarihte 32. Haftası doluyor diye, ona göre mi kuruma bildiriyoruz.
Evet canım ben her iki hamileligimde de aldım 32. Hafta raporu alıp izine çıkıyorsun eğer çalışmak istiyorsan o zamanda çalışabilir raporu alıyorsun doktorundan ama en fazla 37. Haftaya kadar çalışabilir raporu oluyor sonrasında istesende istemesende izinlisin :KK70:

Ya peki şey var mi sanki açmissin gibi bir his bir rahatsizlik
O yok kuzum bende bi anda midemi kaldırıp öğüttürüyo cok aç kalmamaya calısıyorum ztn ara öğün yapıyorum işyerinde yeşil elma armut veya yogurt içine incir ceviz doğruyorum arada badem fındık koyuyorum cok aç kalırsan o his tavan yapıyo

Ben de 7+0 ım ve bugün çok kötüyüm 🙁 bugün doktora söyledim; reçeteye zofer yazmış. Ben de hiç bakmadan almış bulundum ama prospektüs güven vermedi. Prilam kullanabilir miyim diye Whatsapp tan yazdım şimdi, olur demiş. Prilam içicem ilk etapta. Baktım geçmiyor o zaman zofer kullanayım dedim
Ben prilam kullanıyorum çok memnunum 1 tane içince 2 gün idare ediyor beni 3. Güne içmesem pertim :)

Ben de o şekilde düşünüyordum. 2. çocuğu da oğluma kardeş yoldaş olsun diye onun için istedim. Kendim için istemedim, o yüzden heyecanım yok galiba
Nasıl oğlun sevindi mi ya söylemediniz mi? Benim oğlum önce şok oldu hani alıştırmıştım ya başka çoçuk olmayacağına. Şimdi çok mutlu. Midem bulandığında iyi misin anne bir şeye ihtiyacın var mı su getireyim mi diyor. Merak etme biz babamla sana destek olacağız bu süreçte diyor. Büyük olduğu için bir değişiktir onun için. Kardeş candır ya.

O yok kuzum bende bi anda midemi kaldırıp öğüttürüyo cok aç kalmamaya calısıyorum ztn ara öğün yapıyorum işyerinde yeşil elma armut veya yogurt içine incir ceviz doğruyorum arada badem fındık koyuyorum cok aç kalırsan o his tavan yapıyo
Ya bende de boyle sanki midem boş hissi öğütme hissi oluyor açken cok iyiyim ama yemek yiyince sacma bir his oluyor midemde

Kızlar çok aranıza dahil olamadım baya bi konuşmalar olmuş 2 yaşında ki oğlum çok hastalandı sürekli kusuyor karnı ağrıyor acile götürdü sıvı takviyesi yaptılar bu süreçte olması iyi de olmadı benim için ama yeter ki iyi olsun yapacak bişey yok dualarınızı beklerim rabbim bütün evlatları korusun

Kızlar şubat grubuna girdim ben ilerde neler bizi bekliyor diye. Bir üye böyle bir teoriyi ortaya atmış. Çocuğu olanlar bir hesaplayabilir mi doğru çıkıyor mu diye. Benim oğlumunkini hesapladım doğru çıktı tek sayı.
Screenshot_2022-08-23-21-27-51-48_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Kızlar şubat grubuna girdim ben ilerde neler bizi bekliyor diye. Bir üye böyle bir teoriyi ortaya atmış. Çocuğu olanlar bir hesaplayabilir mi doğru çıkıyor mu diye. Benim oğlumunkini hesapladım doğru çıktı tek sayı.
Eki Görüntüle 3118223
Şimdiki hesaba göre de kız bakalım tutacak mı 😂

Kızlar çok aranıza dahil olamadım baya bi konuşmalar olmuş 2 yaşında ki oğlum çok hastalandı sürekli kusuyor karnı ağrıyor acile götürdü sıvı takviyesi yaptılar bu süreçte olması iyi de olmadı benim için ama yeter ki iyi olsun yapacak bişey yok dualarınızı beklerim rabbim bütün evlatları korusun
Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin cocuklar hasta olunca annelerde perişan oluyor bir an önce iyileşir ins yazık paşaya

Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin cocuklar hasta olunca annelerde perişan oluyor bir an önce iyileşir ins yazık paşaya
Sağol canım benim ya aynen öyle bütün düzenimiz bozuluyor çocukların huyları değişiyor rabbim hasta olan herkese şifa versin inşAllah

Eki Görüntüle 3118223
25 çıktı kabul etmiyorum 🤣 erkek oluyor.
Oğlumda denedim onda tuttu tek çıktı erkek.
İlk hamileliğimi hesaplayamıyorum(erkek) hamile kaldığım ay belli değil ay sonu olduğu için. Tahminime göre sonuç 20 çıkıyor tutmuyor oluyor ama dediğim gibi net emin değilim.

Geçmiş olsun çok ♥️

Kızlar bu yıl kime sorduysam geneli erkek bebek :) bu yıl sanırım erkek çoğunlukta öncelikle sağlık elbette ama bakalım bizim grupta oran nasıl olacak 😻

Eki Görüntüle 3118223
Benimde cift cikti ama oglum var bende de tutmadı ☺️

Çook geçmiş olsun canım, Allahım acil şifalar versin oğluşuna 🤲🏼❤️

Eki Görüntüle 3118223
Benim tuttu ilk çocuğum erkek. Şimdikinin hesabına göre de bu bebek kız çıkıyor. Ayy hadi inşallah :)

Eki Görüntüle 3118223
Benim oğlumda tek çıktı tuttu, bunda da tek çıkıyo hayırlısı bakalım :)

X