2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Senin de güzel haberlerini bekliyoruz canım hayırlısıyla

Senden de güzel haberler bekliyoruz canım

Amin aminnn inşallah o kadar heyecanlıym ki kahvaltı yapamıyorum
Günaydıın. Güzel haberlerini bekliyoruz heyecanla
İnşallah duyar gelirim çok teşekkürler
İnşallah hepimiz müjdeleniriz canım benim 6+1
Maşallah ya bende bugün tam 7 oldum

Saçma sapan sensin evladına laf mı ettim ben şimdi nasıl okuyorsun acaba!!! İnsan evladından almaz derken sana özel kasti birşey demedim sana üzüldüm dedim
dogrudur bazen insanlar gereksiz duyar edebiyatı yapabiliyo öyle saçma bi şey algıladım
yazıdan duygu okunmuyo kırdıysam kusura bakma :/

Yok hayır sıkışık gitmek gerekmiyor. İlk defa ve kese için gidecekseniz zaten karından değil vajinal bakarlar. Onda da sıkışık olmak gerekmiyor

Çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için

Kanamanın hiçbir türü ihmale gelmez. Ciddi bi sorun yoktur belki ama doktorunun bi görmesi lazım. Progestan başlatır ya da dozunu yükseltir
Progestan kullanıyordum zaten hem fitil hemde iğne. Fitili ve kan sulandırıcıyı bıraktırdı. İğneyide iki günde bir oluyordum hergüne çıkardı. Kanamada gece kalktığımda koyu kahverengi lekeye dönüşmüştü. Şuan daha da açıldı rengi. Umarım bir sorum olmaz Perşembe kontrolümüz var

Çok geçmiş olsun, Allah sağlıklı bir şekilde tekrar nasip etsin inşallah vakti zamanı geldiğinde

Günaydın kızlar biraz uzun yazacağım
Perşembe günü silik çizgiyle öğrenmiştim
Cuma günü çizgi koyulaşmıştı
Cumartesi test yapmadım
Dün test aldım akşam üstü , niyetim bu sabah yapmaktı ama bebeyi falan uyutunca bir daha bakayım dedim yapmaz olaydım
İlk dakikalarda koyu bir çizgi beklerken çizgi falan çıkmadı
Sürpriz bir gebelikti açıkçası ve benim için zamanlaması da manidardı (çünkü okula dönmeyi planlıyordum hoş her koşulda gideceğim yine hamile de olsam 1,5 sene kalmıştı)
Çizgi 2. Dakikada belli olmaya başladı bu arada, kurudukça da belirginleşti.
Ama bence cuma yaptığım test daha koyuydu.
Ya kimyasal gebelik geçiriyorum ya da ilk idrarla yapmadığım(birikmiş idrarda değildi her şekilde çıkar diye düşünmüştüm) ve test markası Farklı olduğu için böyle bir durumla karşılaşmş olabilirim.
Kan vereceğim bugün bence değerin en az 100 çıkması gerekiyor sonuçtan anlarım az çok galiba.
Hakkımda hayırlısı olsun valla ne üzüleceğim ne sevineceğim varsa da yoksa daa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…