2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Tabi o korku hepimizde oldugu kadar bende de var, ama bugün ayri bi kalbim hızlı atiyor korkuyorum. Hormonlardan dolayi olabilir mi
Bendede olurdu ilk gebeliğimi o kadar bekledim ki 1. 5 sene sonra Hamile kaldım ama bana 15 sene gibi gelmişti o kadar büyük stresle doğurdum ki kendime etmişim boşuna kendime zarar vermişim hiç sters yapma sakin ol o seninle git gez dolaş ben gebelik zehirlenmesiyle sezeryan oldum bunu seni korkutmak için söylemiyorum ben bir nane yidim sende yeme demek için rahatla çay iç bir bardak film izle kendine tatil ver şuan itibariyle biraz

Bendede olurdu ilk gebeliğimi o kadar bekledim ki 1. 5 sene sonra Hamile kaldım ama bana 15 sene gibi gelmişti o kadar büyük stresle doğurdum ki kendime etmişim boşuna kendime zarar vermişim hiç sters yapma sakin ol o seninle git gez dolaş ben gebelik zehirlenmesiyle sezeryan oldum bunu seni korkutmak için söylemiyorum ben bir nane yidim sende yeme demek için rahatla çay iç bir bardak film izle kendine tatil ver şuan itibariyle biraz
Benimki sürpriz gebelik oldu biraz 😁 teşekkür ederim tavsiyeleriniz için ♥️

Merhaba kizlar, 7. Haftaya giris yapiyorum ben de yarin. Kalp çarpıntısı olan var mi? Canımı sıkıyor bu durum :'(
Benim var . Doktorum kan sulandırıcı verdi onu içince olmuyor çarpıntım ama baktırın siz gene de tansiyonunuza da bakar muhtemelen doktorunuz . Ama ilk zamanlardan doğuma kadar annenin kanı çoğalıyor Muş . Bu yğzden çarpıntı yapıyor 🤔

Bu gebelikte aspirin kullanman lazım cnm başladın mi

Kızlar sizede oluyor mu ya açsınız ama canınız yemek istemiyor midenizde bulanmıyor ya ben aynı böyleyim canım birşey de çekmedi yemek yemem lazım hiç birşey yiyesim yok 🤔
Ben de böyleyim. İştahım yok genelde. Ama kendimi zorluyorum. Bir de saçma bir şekilde bir anda hamur işi yiyesim geliyor. Mesela iştahım genel olarak kapalı ama canım pişi yemek istiyor şu an :KK43: ya da börek falan. Bi tuhaf

Kızlar benim pembe kanamam oldu sonra lekelenmeye dönüştü şimdi hiç yok korkmalı mıyım?
Progestan kullanıyor muydun? Onu kullanıyorsan ve şu an bir şey yoksa korkmana da gerek yok. Böyle lekelenmeler olabilir deniyor hep. Abartı bi şey olursa dr’a danışmak lazım. Durmayan bir kanama falan. Ama bunu da muayene zamanı dr.a söylersin. Bilgisi olsun

X