2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Canim tecrubeliyim bu konuda. Ev kokmuyor sana öyle geliyor. Ben iki gebeligimde yasadim bu durumu hatta mide bulantim tiksintim coktu bazi insanlari bile görünce ıyy diyodum bulantim basliyordu uç noktadaydim bu durumda

Benim tam tersi oldu ya normalde hiç bisiyi kafaya takmam her şeye sinirlenir oldum

Oyy maşallah kuzumaaaa

Gebelikte idrar yolu enfeksiyonuna çok açık oluyoruz bu yüzden bol su önemli, içemeyince bebek için bir sorun olacağını sanmam.
Salatalık, limon ya da elma armut dilimi atabilirsin suyun içine hafif tadını değiştirir.
Su içmeyi kolaylaştırır.

Canim tecrubeliyim bu konuda. Ev kokmuyor sana öyle geliyor. Ben iki gebeligimde yasadim bu durumu hatta mide bulantim tiksintim coktu bazi insanlari bile görünce ıyy diyodum bulantim basliyordu uç noktadaydim bu durumda
Ayy öyle mi benim ilk hiç bir bilgim yok
Yani normal mi diosun mideme atıyor ya uyusam uyanıyorum ve hemen o kokuyu alıyorum parfümler sıkıyorum bile faydasız
Eltimin kocası gözünde kararmıştı o geldi aklima sizde de mii öyle oldu

Evet idrar yolu enfeksiyonu en başında geçirdim zaten maalesef :& elma iyi geliyor öyle yaparım teşekkür ederim

Kızlar sizdeki bu mide bulantısı nedir ya olmayan kokuları hissetmeler insanlardan bile tiksinmeler. maşallah nazar değmesin bende hiç bulantı yok inşallahta olmaz. İlk gebeliğimde de olmamıştı. 5 aya kadar hamile gibi bile hissetmemiştim bebenin tekmeleri yiyince anlamıştım

Ben de BÖyle bir hamilelik var mı diyordum ne mutlu size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…