2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244

Ben de kullanıyorum. Günde 2 defa. Gündüz feci çarpıyor gece sorun yok şimdilik. Ne kadar kullanacağız? Ben son kontrolde yazdırmayı unuttum sağlık ocağı yazıyor mu progestan ?

Ben de bilgilerimi vermemiştim. Yaş 27.Sat 17 Temmuz.İstanbul. İlk bebek olacak inşallah.Güncel kilomu bilmiyorum

Ben kısa süre kullandım canım, oğlumda kese baya aşağıdaydı 5.haftada 2-3 gün kahverengi lekelenmem olmuştu. O zaman başladım, 8-9 haftalıkken bıraktım canım, kesede yukarı çıkmıştı zaten

Bende kanama lekelenme yok. Kesenin altına yerleşen bir miyom var. Küçükmüş. Önlem alalım dedi. Ama işte diyor ki 3 ay sonrasında da risk geçti diyemeyiz erken doğuma sebep olma ihtimali var. O açıdan nasıl olacak merak ediyorum süreci. Umarım ben de kısa sürede bırakırım

Bir kadının bütün gebelikleri bile birbirine benzemezmiş. İnşallah hepimiz güzel geçiririz. Ufak tefek sıkıntılar illaki olacak razıyız. İnşallah sağlıkla alırız kucağımıza.

Bende ole canım geçen hafta yedim sadece köfte cheddar karamalize sogan koydurdum ama 314 patates mayoneze batırdım yedim daha yemedim ama

ben mis gibi ak pak temiz kızımın terinden bile huylandım.
eşime soruyorum yok hiç kokmuyor şampuan kokuyor diyo
çocuğum zaten sıcaklarda günlük duş alıyor ama yok. burnuma yerleşti bi kere
çoğu şey hormonal
aslında öyle bi koku yok yani

Ah inşallah kısa sürede geçer canım benim

Öyleyse kötü ya sizin adınıza da Ayreten üzüldüm insan evladından almaz o kokuyu

Bugüne kadar ki en rezil günümü geçirdim
Midem bulanıyor bişey yiyorum
Yediğim şey mideme dokunuyor soda içiyorum
Soda içince bi daha acıkıyorum
Bi daha bişey ye
Bi daha miden yansın
Döngüye girdim resmen

Üstelik baş ağrımda eklendi bunlara ve parol içmek zorunda kaldım
İçme denildi ama duramıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…