2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Parol zaten ne işe yarıyor ki acaba çok zor o migrenin ağrısı ışığa sese ve kokuya tahammül edemem

Parol zaten ne işe yarıyor ki acaba çok zor o migrenin ağrısı ışığa sese ve kokuya tahammül edemem
Aynısını dedim ne etkisi olur ki diye
Başka yapabileceğin birşey yok 12. Haftadan sonra tekrar sorarsn söyleriz ne yapacağını dediler

Aynısını dedim ne etkisi olur ki diye
Başka yapabileceğin birşey yok 12. Haftadan sonra tekrar sorarsn söyleriz ne yapacağını dediler
Canım bide bana türk kahvesi iyi gelir baş ağrılarında. Sanki hafifletiyor ağrımı. Sende bir dene belki hafifletir, inşallah olmaz tabi ama

Canım bide bana türk kahvesi iyi gelir baş ağrılarında. Sanki hafifletiyor ağrımı. Sende bir dene belki hafifletir, inşallah olmaz tabi ama
Yaa onu herkes söylüyor bana işin kötü tarafı normalde de türk kahvesi sevmem içmem hiç o zamn tutunca da beni daha beter eder diye yanaşmıyorm hiç. Duş alıp karanlk odaya giriyorm çok kötü olursa da hastane ye gidiyorum hemen

Bi dene bana iyi geliyor ama hafif ataklarda. Gözüme ağrısı vurduğunda hiç birşey işe yaramıyor mutlaka acile gidip o kocaman serumu yemem lazım

Hoş geldiniz aramıza, hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

Günaydın kızlarrr yaklaşık bir haftadır devam eden bulantılarım var ilaç kullanıyorum azaldı fakat suyu az içiyorum bebeğime bir zararı olur mu zorluyorum kendimi gün içinde anca 5 bardak falan ya içiyorum ya içmiyorum

Canım benim geçmiş mesajlarıma bakarsan bende bı anda bulantım kesildi diye korktum kalp atışı mi durdu vs. Diye çok korktum bı gün sonra tekrar başladı

Şu çok önemli çok içtiğimi düşünmeme rağmen sağlık ocağındq bana az su içiyorsn daha çok iç denildi malesf hem vücudunuzun hem bebeğin suya ihtiyacı var

merhaba herkese :) bizde çok yeniyiz henüz 4+4 :)) tüp bebek hamile kaldım. gebelik takibim için istanbul avrupa yakası önereceğiniz doktorlar varsa deneyimlerinizi yazabilirseniz çok sevinirim :)
Hayirli olsun cnm bende tup bebekle gebe kaldim florya huseyin cengiz tavsiye ederim

Reactions: tdv
Size de tuhaf kokular geliyor mu?
Ya evin içinde dört dönüyorm küçük ev az eşyalı ama çok farklı bir koku alıyorum içim rahat etsin diye dip bucak çamaşır suyuyla temziledim temiz olan herşeyi tekrardan yikadm ona rağmen yok uzandığım yerde alıyorum o kokuyu ve acaip rahatsız ediyor midem bulanıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…